Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

какви ароматизатори използвате


tihoslav

Recommended Posts

здравей колега, 1 оффтопик и подсказка от мен 8):

1. Пиши на кирилица!

2. Оправи си заглавието (за да не създаваш работа на модераторите)

3. Добре дошъл във форума ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз така, моята все още мирише и тя на пластмаси , макар че чуква третата година, но по-добре така:)иначе с тези елхички и другите разновидности ще ми напомя на такси хахахаха :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехехе, айде сега, вредни били - един кашон с 5-6 дюли в багажника и нема да си купиш ароматизатор никога, а и от студа плодовете не се развалят.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, говоря от опит, показаха ми го - търговски агент на Каменица на неговата баничарка, след като го попитах какво ухае така хубаво в колата му - пробвах в Октавията, без частта с яйцата и ефект има и то невероятен. Не е нещо, което ще чуеш по телевизията и докато не пробваш, ще ти звучи невероятно. Иначе - Амби Пур във всичките му разновидности.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами звучи интересно може и да пробвам, преди ползвах един восъчен на turtle wax миришеше на портокал доста силно.махнах го и след време колата отново продължи да си мирише на лепила и пластмаси:) относно амбипура пробвал съм го в други коли но просто е много остра миризмата, няка си не ми допада:) успех с октавииката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един кашон с 5-6 дюли в багажника и нема да си купиш ароматизатор никога, а и от студа плодовете не се развалят.

 

 

:smt017 Миналата година си бях пуснал 3-4 дюли да обикалят из багажника :lol: и наистина миришеше много хубаво. Жалко, че тази година крадливите ми съседи са опоскали дюлята...както и останалите плодни дървета на вилата :evil:. Иначе и аз ползвам Амбипур.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Мисля, че ароматизатора само маскира проблема, а не го оправя.

Затова не ползвам...

Иначе миризмата на "ново" изчезва от само себе след 6 месеца....

За миризмара от климатика е писано много във форума....няма да пиша.

А и сме спорели в приятелски кръг че всяка кола си има "специален аромат"....

Даже на времето се бях хващал на бас че като вляза в колата и по миризмата мога да кажа каква е колата. Бях спечелил...

Поздрави

И честито за придобивката...

ПС. Да съсипете дюлите по такъв начин....че правете ги на компот ...бре... :D

НА мен, ако ми мирише на дюля, постоянно ще ми се яде....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам тези с костенурката - turtle ... нещо си.. Предимно аромат на портокал (като консерва), а в момента "разчупих" с лавандула.

АмбиПур, който се прикрепят към духалките, ги намирам за доста силни и не са моята миризма.

 

Обаче, това с дюлите, ме разби! Първо мислех, че е шега, ама явно не е. Хич не обичам дюли, а имам в къщи, следователно следващия път ще "разчупя" с тоя аромат. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наскоро пуснаха по ОМВ-тата нови Ареон приличат на Ipod,а аромата който ползвам е зален чай,миризмата е много-лека,свежа и не е като повечето остра и дразнеща,а и като гледам ще изкара доста с един пълнител

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам ароматизатор за климатик. Това е една 8х20 см. кърпичка, която слагам при филтъра под жабката - не се вижда, а излиза от всички дупки :) Продават се за 1-2 лева в Технополис например и стига за 1-1.5 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наскоро пуснаха по ОМВ-тата нови Ареон приличат на Ipod,а аромата който ползвам е зален чай,миризмата е много-лека,свежа и не е като повечето остра и дразнеща,а и като гледам ще изкара доста с един пълнител

И аз ползвам от тези, купувам ги обаче от Шел.

Много ми харесват :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.