Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос подлакътник


joro_limona

Recommended Posts

Здравейти... искам да попитам някой от вас ако знае какъв подлакатник става за шкода фабия 2 , чувал съм , че от голф 4 става и поло? Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих помолил модератора да заключи тази тема , тъйкато смятам, че е безмислена!

 

! А по повод дали стават или не други подлакътници бих казал на всички, който искат да спестят някой лев - освен оригинален нищо друго не става - освен някой цигански пригоден подлакатник!

 

:?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно е да затрия/заключа темата ....., но защо изобщо я пусна? Отговори ми на този въпрос и ще преминем на триенето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Не ми се рови, но съм сигурен, че тук четох, че подлакатника от Голф 4 бил еднакъв с този на шкода , ами да може и да е еднакъв НО САМО НА ВЪНШЕН ВИД!!! :lol:

 

2. Набабаних се аз като последния левак да поръчам такъв от голф 4 и сега освен да си го вра в гъза друго нестава, защото и да стане иска супер много напасване и пак ще стане мега цигания.

 

с две думи без да се отплесвам - КУПУВАЙТЕ САМО ОРИГИНАЛНО, два болта за джанти да са вече искам оригинални, още незнам как се награбих да правя невки цигански експерименти.

 

Поздрави и извинявам се за грубия езин на моменти! :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

И аз вчера Си купих нови крушки (osram cool blue) за фаровете, понеже не съм доволен от осветяването. Но...........се оказа, че не съм купил парвилните. smile181 Купих H4 а се оказаха H7. Moжех да погледна първо но.....всички правим такива весели изпълнения.

:mrgreen:

пп: С извинения към колегата за разводняването на темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Н7 са модулните и от сета да ти кажа 9006 са халогените... (поне това съответстваше) че пони попаднах на точен пич та ми ги смени

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.