Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Седалки къде ???


mecho_klecho

Recommended Posts

Които ме е виждал знае какво съм чудо и че седалките които се продават не ми стават (рядко ми стават седлаки и от обикновенни коли) та въпроса ми е "Някои знае ли къде могат да ми направят спортни седалки, или как да разширя седалка за нормален чожек"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що колко си висок :?

 

Колегата е як балкански българин, канара направо - надявам се да не прозвучи обидно: :mrgreen:

 

005315826-big.jpg

 

005315827-big.jpg

 

005316909-big.jpg

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никои ли незнае за такова нещо.

 

Не ме караите да си правя сам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никои ли незнае за такова нещо.

 

Не ме караите да си правя сам :D

 

един колега от варна малко по нисък от теб беше сложил от сааб май пак на рапид. лошото е че не влиза във форума. мисля че му имам тела. ще му звънна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе мислил съм го даже съм начертал нещо подобно но с тръби огънати на тръбогип, нали шефа има завода за тръби :D , ма сега съм се спрял на едни от Субаро и то двувратка та ако се наложи (не да се седя отзад) да се стигне до акумолатора.

 

Но и ламарината е вариант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе човече,махай предната седалка и сядай отзад!И без това си спортак с 2 врати! smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притесняваи ще намеря рано или късно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анастас е прав че го мога това и ето как би изглеждало такова нещо за мен, но първо ще потърся от някоя от друга кола

post-1571-138453066855_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Които ме е виждал знае какво съм чудо и че седалките които се продават не ми стават (рядко ми стават седлаки и от обикновенни коли) та въпроса ми е "Някои знае ли къде могат да ми направят спортни седалки, или как да разширя седалка за нормален чожек"

 

Защо мислиш , че спортните седалки ще са ти удобни...!!! Точно наопаки . Според мен трябва да не са спортни, а да са най-обикновени , да нямат странични ръбове... Аз например се видях в чудо със седалките на Октавия 2 . Не мога да си обясня защо е трябвало да бъдат толкова тесни!!! Материята е супер, твърдостта е супер , ама теснотата...Уж семейна кола ...за семейни мъже...И с тези въздушни възглавници отстрани стават супер оригинални и незаменими.

Та единственото правилно решение бе да се привикне към тях... smile169 След време самите седалки се приспособяват към тялото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо мислиш , че спортните седалки ще са ти удобни...!!! Точно наопаки . Според мен трябва да не са спортни, а да са най-обикновени , да нямат странични ръбове...

....Та единственото правилно решение бе да се привикне към тях... smile169 След време самите седалки се приспособяват към тялото...

 

Защото реших да я покарам малко по-спортно и един ден и карах от сеседната седалка на няколко завоя, доста е плоска оригиналната седалка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.