Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Коледна украса


PVV

Recommended Posts

Колеги предлагам да внесем малко коледно настроение в нашия форум като публикуваме снимки на украсата в дома, офиса си. Нека докажем , че освен да караме, ремонтираме и реставрираме ( за последните две изключвам себе си) на Шкоди, можем и да украсим дома си както подобава за такъв голям християнски празник.

Днес изгубих половин ден , но не съжалявам. Понякога и възрастните се превръщаме в дечковци. :mrgreen:

Това постигнах, дано Ви хареса.

009268153.jpg

009268611.jpg

 

Mod edit: Местя темата във Всеки за всичко, понеже не й е мястото тук, а и там ще я видят повече хора!

Поздрави

kolev123

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления от цялото ми семейство!

Много е хубаво! smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ,днес ме разхождаха на коледното изложение и си купих 1 много готина светкаща елхичка.Бях видял такава във витрината на 1 магазин и от тогава много ми хареса.На живо е много ефектна.Мъничка е ,но по-големите бяха с едни допълнителни кичозни украси.Тя и тази имаше 1 звезда горе дето я отрязъх.На двора имам голама елха дето си я украсявам вс.година.

DSC00210.JPG smile179 smile154 много обичам коледа и да ям свински вратни пържолки smile153

PVV-много красиво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дееее, не можа ли по встрани да я снимаш, изтекоха ми очите по аудиото ти и тонколонката, са как да спя? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се включвам с една снимка:

009286331-big.jpg

Разклонителя и кабелите, които се мотаят отпред и грозят, ще бъдат оправени в близките дни :oops: .

В Петък ме оперираха, и не мога да се навеждам, а не бих позволил на жената и децата да се занимават с това ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е много ви е HI-FI украсата :)

 

Извинявам се за спама предварително, но просто не можах да се сдържа smile174 smile168 smile174

 

Ама което си е така си е така :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за украса, тази година Бургаската община много интересно и разноцветно я осветиха,

009292477-big.jpg

 

Сега работя върху домашната украса, скоро ще има снимки, ако се запази темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да снимаме и как са украсени и градовете ни

В.Търново май избива рибата ,поне така ми се стори в предаване по телевизията.Ако някой пусне снимки от там да видим.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Трявна не е много назад :mrgreen: Сега като си ида,ще я наснимам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да снимаме и как са украсени и градовете ни

Какво ще кажеш за центъра на Варна? Много е красиво и светещо. Миналата година идеята с подаръка беше уникална, но тази е още по- добра.

Аз няма да украсявам у дома, защото не вярвам в тези религиозни празници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко Сами,нали се сещаш че аз не изпускам да щракам всичко що се движи и свети... :lol:

т.е. скоро ще има снимки тук :lol:

О,добре покажи им :mrgreen: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и от мен,нали обещах.Пепи ме изпревари

с телефона са но стават/взех апарата ,ама кой да зареди батер./

 

009367689-big.jpg

009367691-big.jpg

009367692-big.jpg

009367690-big.jpg

009367693-big.jpg

009367704-big.jpg

009367703-big.jpg

009367705-big.jpg

009367706-big.jpg

009367726-big.jpg

009367725-big.jpg

009367730-big.jpg

009367729-big.jpg

009367728-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.