Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос за Fabia 1,4 TDI-PD / 70 �коня и коледни цени


dk020

Recommended Posts

обмислям да взема Fabia combi 1,4 TDI-PD / 70 коня оборудване summer line от коледните намаления за 20608лв. Става въпрос за първата версия на Fabia май е 2004г. Предполагам че като я платя кеш ще ми направят още малко намаление.

1,9 TDI съм карал и много ми хареса за жалост вече не се предлага.

Как се държи този мотор и като цяло как е колата?

Още един въпрос някой ако знае очаква ли се да паднат цените още на Fabia 1 след нава година или да взимам сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един въпрос някой ако знае очаква ли се да паднат цените още на Fabia 1 след нава година или да взимам сега.

Икономистите твърдят, че липсата на свежи пари и "затегнатото" финансиране от банките, ще накара фирмите да свалят цени и да се освобождават от залежали и не толкова нужни материални активи. Такава е логиката. Само че каква е логиката на икономиката в България надали някой знае.... :mrgreen:

Що се отнася до въпроса ти за двигателя и колата - порови с търсачката из форума. Сигурно ще намериш отговори на въпросите си. Аз лично не мога да бъда полезен. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.