Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

РЕТРО РАЛИ -06,12,2008


bega4kata

Recommended Posts

най бързата Шкода на пистата-2ро време-поршета ,мини купари,ладички-ПОД НОЖА :mrgreen:

009245182-big.jpg

 

Аз давам първи снимки защото не останах на награждаването,тъй като се ядосах ,че ни наказаха с Коко-Редлайн/КОЙТО БЕШЕ СУПЕР НАВИГАТОР/,НЕПРАВОМЕРНО на едното майсторско изпитание.С пряхме точно 1 мм.по рано от линията за спиране,която си е изтрита и без това.Та заради това наказание останахме 3-ТИ в генералното :evil: :cry: :evil: :cry:

Но нищо ,защото Пепи и Яската са втори

А,и този младиж дето се занимава с приятелки и се разсейва преди старта е 1-ви ОТНОВО в класа си

ето го какво прави009245191-big.jpg

блестящо се представи и Анастас с мб-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО!!! Не мисля, че друг заслужава първото място!!! За пореден път се доказахте :) Наздраве от мен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Поздравления! smile016 Постарайте се довечера да полеете подобаващо доброто си представяне! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се ядосвай, ще ти мине! Днес е Никулден празник е! Пий едно и се отпусни. smile143

Как да не се ядосваш,ЧУПИШ СИ колата/в случая не моята,а на Миро-КАРАХ Я МНОГО ВНИМАТЕЛНО/,даваш всичко от себе си,целия ден си го посвещаваш на мероприятието,преди това ,няколко дена подготовка,правиш им шоуто,доставяш удоволствие на публиката и накрая 1 коьрава лелка/съдия/ти казва-Момче дай още милиметър напред ,че да ти засека времето smile176 smile037 smile041 smile058 smile118 smile148 smile164 smile123

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдиите на сапун, особено лелката !!!! :mrgreen: Евала, момчета, направили сте шоуто, показали сте на всички що е то Шкодафен и Ретроманяк и ме накарахте да се чувствам горд и щастлив. Майната и на купата, за мене винаги ще сте номер 1 !!!

 

Поздрави и наздраве!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЕЛИКИ СТЕ !

:smt017 smile179

Не може да не се гордеем с такива членове на клуба!

Снимките с ликовете и купите - в календара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак компромати из форума бат Сами по мой адрес :)

Въпроса е,че приятелките вършат работа.ПАК ГИ РАЗМАЗАХ!

Днеска беше голям ден-направо ги смачкахме.

 

Малко резултати!

Клас до 1970г.

1място Искрен Иванов/Стоян Димитров -Шкода 100(Зденка)

2място-Фолксваген Кефер 2.0литра-на 6 секунди разлика

3място-Николай Колев (Бижуто)-Мини Купър-на 9 секунди разлика

 

Благодаря на Стоян-за пореден път беше най-големия навигатор-голямо навигиране беше на Виница-все едно си на истинско рали-завой предавки-именно там тази година се представих на ниво-само Купъра беше 2.4 сек по бърз-но на останалите майсторски им светих маслата!Стоян на завойте ме ДЪРЖЕШЕ-да колеги-понеже Зденка тапицарията е с кожа на ляв обратен завой при ръчка-се хлъзгам-той колана не държи :) и на всички леви завои Стоян удряше по едно рамо за подкрепа!

Още преди началото на ралито като гледах листа чух единия пич с 1я Кефер (2литровия-понеже те в класа ми са 2,но единия днес имаше проблеми с 1ва скорост) гледа листа с класовете и казва:

-А,мале онази Шкода тука.........

Досега за мое щастие винаги е бил зад мен!

Важното е,че днес минахме етапите почти на максимум(за възможностите на Зденка-имаше няколко момента в който можех да бъда и по бърз,но....)и НАЙ-ВАЖНО-без грешки!

Тъй като и Купъра и Кефера са доста бързи-чистото МИ минаване беше много важно-и Кефера и Купъра направиха по 1 грешка с която бяха наказани с по 5 секунди.........

 

Клас до 1980г.

1място-Мирослав Славов/Росен Колев-Шкода 120ГЛС(Ленка)

Другите места не са важни понеже в този клас само Миро беше с Шкода!

 

Браво МИРО!

 

Клас Йънгтаймери.

1място-Ангел......./Георги Дудунски-Бертоне

2място-Петър Янков/Ясен Янков-Шкода 130(Йозек)

3място-Самуил Копринков/Калоян(чо) :)-Шкода Рапид(Хашек)

 

Евала на Пепи(Гардемайстер) за невероятното каране -направо ги разби-малко остана със бат Сами да бият и бертонето и хегемонията да е пълна-но....мал шанс-съдийски неточности.....

Жоро(Поморие),Чичо Мирчо (Мaniac_),Анастас също бяха на ниво.

 

Отборно:

1място-Шкода Класик Тийм-Зденка,Ленка,Йозек и МБ1000 на Анастас

 

Ми какво да кажа-Вие преценете!

Жалко само,че поради ред основателни причини успяхме да се включим едва на последното рали за годината и направо ги отнесохме!!!

 

Евала на всички участвали Шкодари :)-който днес се раздадоха на макс!

WE ARE THE CHAMPIONS! smile016

 

smile179 smile194 smile179

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз рядко пиша,обикновено за важни неща :mrgreen:

Първо съм най-радостен че всички шкоди се представиха много добре,като е важно да се отбележи че всички които взеха купи не бяха "пипвани" почти година и реално ги изкарахме за ралито,като всеки знае как се скапва един автомобил от стоене,а и му трябва каране докато се поотпуши малко...така и стана.По-средата на ралито Йозек избухна!Колата започна да работи по свободно и влезе в оптимално състояние!

И така,най-после всички бяхме внимателни със условията на ралито/досега правихме индивидуални грешки точно тук/ ,запознахме се с етапите,карахме добре и резултатите не закъсняха!Има един ТАРБАНТ.на който много му се точа от година!Поради разни особености,/част от които споменах/ той беше по-често пред нас...но вчера му се наложи да ни гледа как държим купите!Наказахме го здравата и ....започнаха шушукания ..."ТЕ СА СИ СМЕНИЛИ [МОТОРА/НА ЙОЗЕК"-ХА-ХА!

Само да кажа ,че точно ей такива моторетки като трабантите са много бързи на подони ралита,а и шофьора му е опитен в подобни начинания,та не случайно и поршето е зад него....

Иначе се получи много оспорвана борба между Йозек-Хашек,като естествено всеки си гонеше времето,а накрая се оказа ,че Сами го е порязала оная лелка и ми е дала реално 2-рото място!На 1-во място в моя клас стана фиат бертоне,което като го гледах как лети просто си казваш няма смисъл,а на резултатите се вижда ,че занапред ...ще го гоня и него...Но важното е че Йозек доказа че е една от най-бързите шкоди/за пореден път-на това рали миналата година бях 3-ти заради 2 глупави грешки/Колата се върна от Чехия,участва на това рали 2007г. и сега я изкарахме за сегашното рали...

И накрая специални благодарности на брат ми Яската,че беше осигорил возилото да е както винаги на ниво и ,че без него шкодите няма да са това което ни се иска!

 

009258505-big.jpg

009258441-big.jpg

009258437-big.jpg

009258454-big.jpg;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се ядосвай, ще ти мине! Днес е Никулден празник е! Пий едно и се отпусни. smile143

Как да не се ядосваш,ЧУПИШ СИ колата/в случая не моята,а на Миро-КАРАХ Я МНОГО ВНИМАТЕЛНО/,даваш всичко от себе си,целия ден си го посвещаваш на мероприятието,преди това ,няколко дена подготовка,правиш им шоуто,доставяш удоволствие на публиката и накрая 1 коьрава лелка/съдия/ти казва-Момче дай още милиметър напред ,че да ти засека времето smile176 smile037 smile041 smile058 smile118 smile148 smile164 smile123

Сами,и аз много се ядосвам на такива неща!Ами добрия спортист трябва да има хъс!Нека в следващото рали излезем още по-нахъсани!Аз лично се изкефих ,че сме карали оспорвано!На писта Варна да отбележа ,че Йозек е 3ти,на 1сек. зад Хашек...всички други са аут!Как вдига адреналина тази писта... smile035

И все пак специални поздрави за ТАРБАНТА smile029 smile077 smile115 smile190 smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,Пепи си кара перфектно ,чисто и без грешки,държеше автомобила на границата,и въпреки че автомобила му е по-слаб от Хашо летеше като фурия :!: Ние си направихме грешка,може да е 1 мм.но лошата съдийка не прощава.Грешката си е грешка и Пепи си взе заслужено 2-ро място!За съжаление аз няма да карам повече Хашек на ралита,защото без да ме питат,дадоха ,купата за генерално класиране на друг.

Другия път съм с Опела и ще ги пръсна всички.Само на Бертонета и Поршета ще ми станат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,Пепи си кара перфектно ,чисто и без грешки,държеше автомобила на границата,и въпреки че автомобила му е по-слаб от Хашо летеше като фурия :!: Ние си направихме грешка,може да е 1 мм.но лошата съдийка не прощава.Грешката си е грешка и Пепи си взе заслужено 2-ро място!За съжаление аз няма да карам повече Хашек на ралита,защото без да ме питат,дадоха ,купата за генерално класиране на друг.

Другия път съм с Опела и ще ги пръсна всички.Само на Бертонета и Поршета ще ми станат

Не разбрах за купата...?

Иначе нали ти казах,този опел за какво го държиш,изкарай го :lol:

И аз имам пъклен план за догодина..... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клуб перла-забравиха те едно време като видеха че идва Опела за записване и им висваха носовете до земята и започваха да мърморят:Оффф,тоз пак ли идва.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера беше просто страхотен ден, невероятно изживяване! Имаше много адреналин и искам да благодаря на всички от клуба, които взеха участие.

 

Специални благодарности на Бат Сами - DriftKing :mrgreen: за това, че даде всичко от себе си и караше постоянно на предела на възможностите на колата. Независимо, че ни скастри леля ти, вчера беше fuckin' awesome :mrgreen: :!:

 

П.п.: Апък за вечерта в ресторанта да не говорим :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , искам само една снимка да пусне Бат Миро :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клуб перла-забравиха те едно време като видеха че идва Опела за записване и им висваха носовете до земята и започваха да мърморят:Оффф,тоз пак ли идва.....

 

Ми трябва догодина да го изкараш Опела да не те забравят :)

А за мърморенето-вчера пак се чуваше същото,но по мой адрес :)! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клуб перла-забравиха те едно време като видеха че идва Опела за записване и им висваха носовете до земята и започваха да мърморят:Оффф,тоз пак ли идва.....

 

Ми трябва догодина да го изкараш Опела да не те забравят :)

А за мърморенето-вчера пак се чуваше същото,но по мой адрес :)! :mrgreen:

Ей,мишок,ако знаеш как се смяхме по твой адрес снощи.... smile174 ,но подробностите по-късно....като пуснат въпросното клипче smile185 smile185

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!!ВЕЛИКИ!!!

!!!НАЙ- ДОБРИТЕ!!!

Много се радвам, че сте се представили на същото високо ниво което поддържате, като верни шкода фенове и отлични шофьори умеещи да работят в екип.

Съжалявам момчета, че не дойдох да "допринеса" за благото на клуба, но нямах възможност.

smile135

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи......да вземеш по често да мачкаш по ралита да пишеш във форума....

А за клипчето-рабрах-ей нищо не обягва на нашите стюарди!

Направо сме ВЕЛИК ОТБОР.

Вчера на ралито,почти на всички майсторски имаше заложени наши хора....След като минах под моста веднага се чух с Георги да ми каже кой как минава от моя клас......

Във всеки един момент знаех кой как се движи и с кого да се съобразявам-на последното минаване-последния скоростен етап-като видях,че купъра направи грешка-вече ми беше ясно кой е НОМЕР 1-минах чисто и.......... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и не се косете, купите и наградите не са толкова важни, имлало е яки емоции, това е същественото - направили сте си кефа. Пък и тия коли са създадени да се карат, а не да събират прах по халетата. Догодина, живот и здраве ме чакайте на аматьорското рали Черно море, там и хлОпела на Сами ще може да най-добре да покаже на какво е способен, стига разбира се да се прежали да го изкара ;) Аз пък ще гледам да подготвя пежото подобаващо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво и не се косете, купите и наградите не са толкова важни, имлало е яки емоции, това е същественото - направили сте си кефа. Пък и тия коли са създадени да се карат, а не да събират прах по халетата. Догодина, живот и здраве ме чакайте на аматьорското рали Черно море, там и хлОпела на Сами ще може да най-добре да покаже на какво е способен, стига разбира се да се прежали да го изкара ;) Аз пък ще гледам да подготвя пежото подобаващо...
Ако хвръкне някое камъче и го обели.....ще съм болен....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова пежото няма да го правя манекен - истинските бегачки винаги са очукани :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.