Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

капачка пред крушката на фаровете


todor_velikov

Recommended Posts

Наскоро видях кола, на която и беше паднала едната капачка.

Направо си се търкаляше в рефлектора.

Хич не изглеждаше добре с изгасени фарове, а сигурно ще е така и със запалени :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат махнеш капачката фара ще ти свети кат фенерче.Капачката служи да върне светлината от крушката към рефлектора,така получаваш повече светлина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ще стане ако се махнат капачките ?

 

Ще заслепяваш тия срещу теб ... ако съм разбрал правилно за кои "капачки" говориш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че чух отнякъде че като се махнат, и фаровете светят по-силно,

пък моите нещо светят много слабо и като са максимално дигнати на къси свети до 3 м пред колата :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че чух отнякъде че като се махнат, и фаровете светят по-силно,

пък моите нещо светят много слабо и като са максимално дигнати на къси свети до 3 м пред колата :(

 

За реглаж на фарове си според мен, не за сваляне на капачките ;). Обиколих 3-4 места, където предлагат тая услуга и най-доволен останах от Друмник. :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен фаровете на Фелата са си слаби по принцип. Аз съм се замислил сериозно за ксенони на късите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става въпрос за фаворит,но съм сигурен че не могат да се дигнат повече освен ако нещо винта не е развален

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да ги вдигаш много - облаците ли ще осветяваш? ако е за градско каране по-добре ги свали да виждаш дупките :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ела да ти покажа на Фела фаровете,които не са пипани, правят ден! а капачките служат за да не се заслепяват насрещнодвижещите се, но без тях няма да заслепяваш,разликата не се хваща с просто око...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да ги вдигаш много - облаците ли ще осветяваш? ако е за градско каране по-добре ги свали да виждаш дупките :idea:

 

като почна да ги свалям се променя единствено дължината на осветявания участък ,иначе светенето не се променя

изглежда не са ми наред самите фарове :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаворит има едни от най-яките фарове с най-обикновени крушки Narva свети яко. Нещата които остават да пречат затова са стъклата - има ги като рез. част - 13 кинта и рефлекторите. При тебе освен рефлекторите да са потъмнели?? , ако е влизала вода...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

възможно и да е от рефлекторите както казваш ,но принципно за да извадя фаровете трябва да счупя болтовете защото са ръждясали и не могат да се развият :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.