Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ретро часовник Шкода на Tissot в eBay


NightSpirit

Recommended Posts

Tissot “Pointer” from the 1940s

 

Solid case with ss back inclusiv SKODA locomotive factory logo.

Case is 33,5 mm across not including crown.

And 39 mm from lug to lug (good size)

Dial looks used, aging has given it a really nice vintage look.

Signed Tissot on dial, caseback and movement.

 

http://cgi.ebay.com/TISSOT-Rare-militar ... otohosting

 

3374_1.JPG

32bc_1.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази цена е красива но мнооого се самнявам да се продаде за тази цена има още целии 2 дена ще го видим 1 час преди края на търга каква ще е цената пак и продавача може да е сложил цена под която не иска да се продаде но само когато наддадеш тогава разбираш за нея.слагам си го в watch листата да го проследя до края търга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видях линка тук - реших да му пиша на човека - да видим, дали може да измислим нещо. Пуснах едно съобщение на пича, дали можем да се споразумеем за цена "buy it now", че съм доста натоварен и няма как да следя аукциона. Но не ми харесва цената - наистина е TISSOT, но чак такъва маниак не съм. Та пускам инфото тук - ако някой иска да му драсне 2 реда на момчето - аз получих цена 195$ след като първоначално ми спомена 250$ :) Ето малко инфо от мен >>>

 

Първият отговор:

Have a nice day !! I like Bulgaria so much, Black sea and Kebabce, Cufty, Sopa salad....super. I have bean there a many thimes. Well. Buy it now for this rare watches is 250 USD with PayPal payment and FREE SHIPPING to Your country. Tell me if You accept this pleasant slovinian price.

Best regards Petr

 

И втория:

Thanks for Your email. About Tissot, You remember - last time was sold Pointer date about 263 USD. OK - Im not hungry, if You like make with me compromis - lets go to 195 USD - for me quick money and for You value investment with future idea to resell higher. BR Petr

 

Така че, който се интересува - да пише на човека! Изискването е да се плати чрез Paypal, но може и чрез банков трансфер! Успех на желаещите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам каква е реалната цена на тая антика - зависи в каква серия е тиражирана. Но ако е заради идеята - знам, че срещу смешна сума може да си гравираш логото на Шкода върхо капака на кой да е часовник ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.