Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия-филтър за купето


moni8888

Recommended Posts

Здравейте всички шкода фенове,обикновено взимам участие в един друг форум,но по стечение на обстоятелствата и аз се сдобих с такъв автомобил(служебен).Изкам да попитам дали този автомобил има някакъв филтър за купето защото усещам ужасна миризма, която немога да махна.Естествено смяната може да не помогне,но аз все пак изкам да пробвам,освен това парното до 2 степен няма никакъв дебит.Става въпрос за шкода Фабия класик 1.4 2001 без никакви екстри.Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички шкода фенове,обикновено взимам участие в един друг форум,но по стечение на обстоятелствата и аз се сдобих с такъв автомобил(служебен).Изкам да попитам дали този автомобил има някакъв филтър за купето защото усещам ужасна миризма, която немога да махна.Естествено смяната може да не помогне,но аз все пак изкам да пробвам,освен това парното до 2 степен няма никакъв дебит.Става въпрос за шкода Фабия класик 1.4 2001 без никакви екстри.Мерси.

 

в краката на дясно стоящия пътник има една пластмасова кутия. в долния край има щипки който се пързалят и капака пада. вътре е филтъра за купето. преди да отвориш постели нещо защото става мазало от боклуци. през въздуховодите пръсни малко спрей дето го продават по автомивките, както и в кутията на филтъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега намерих го и искам да ти кажа,че едва ли някой е виждъл филтър за купе на служебна кола, който не е сменян от нейното купуване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.