Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нещо за разнообразие


bega4kata

Recommended Posts

ок, явно ще съм първият - казвам го - джантите НЕ допринасят за красотата на колата!!! (поне не на чак толкова висок процент) стойката на една кола, "стоенето" й на пътя и цялостната й визия не се създават от една джанта, пък била тя и алуминиева... сложи едни алуминиеви, пък може и не боядисани, джанти на една каручка.... ще изглежда ли по-различно от "каручка с алуминиеви джанти"? ;)

явно съм фен на КОЛАТА, не на обувките й, но това е моето мнение - колата, когато си е добре изглеждаша, си е добре изглеждаща и с "просташки джанти" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем по-"опяатен" вид има колата, с едни готини джанти.....

То тази тема си е направо за "Оптичен тунинг".....

:D:D:D

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене щеше да ми ареса повече ако жИлезните жанти не беа толкова ръждиви и имаха оргинални тасчета и пласмасУви капачки на гайките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите определено допринасят доста за визията на колата ;)

Комбинацията между бяла кола и златисти джанти не е много популярна, но е доста сполучлива. Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много по яка е с джантите много повече я отварат нема кво да се лъжеме това се отнася са сека кола,поне според мене ;)

 

Колега, научи се да пишеш малко по грамотно! Направо дразниш вече с този правопис! В едно изречение имаш 10 (десет) грешки. Срамота!

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен нещата са горе-долу на кантар (джанти-визия) Но определено едни джанти доста променят същността на една кола,дори и на мойта каручка да речем :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допринасят,ама чак 60% ... виждал съм никелирани 16' на ръждиво пунто.. ама бая ръждиво.. и колкото и да гледах джантите не можех да не забелязвам липсата на половината калник :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е жестока, джантите са много хубави, но на мен на ми хареса... асмата. Така да си седнеш лятото долу до фонтанчето на пийване с мезе и хубава компания и да си обсъждате на воля кои джанти аджеба са най-хубави :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всяка кола и отиват най-много джанти съответни на годините й.

Например съвременен автомобил най-добре изглежда с лети джанти.

Автомобил на 30-40 години изглежда най-добре със стоманени джанти с малък тас и бяла ивица отстрани на гумите.

А автомобил на 80 години изглежда най-добре с джанти със спици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всяка кола и отиват най-много джанти съответни на годините й.

Например съвременен автомобил най-добре изглежда с лети джанти.

Автомобил на 30-40 години изглежда най-добре със стоманени джанти с малък тас и бяла ивица отстрани на гумите.

А автомобил на 80 години изглежда най-добре с джанти със спици.

джантите му са точно с времето

а за асмата-лятото да я видиш с гроздаците....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са около 50-60% от тунинга на една кола-много са фактите и най-вече снимковия материал,който го доказва ( в Интересни връзки)!

Джантите са уникум-точно си запиват на Хашо! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сами - бахти гадната тема човек... или по - точно примера дет си дал. то за джантите е ясно, ама... :?

 

Роска, какво му е на примера :roll:

Не ти харесва Хашо :roll: :roll:

Или моите дЖилезни джанти :roll: :roll: :roll:

Или комбинацията от двете заедно :mrgreen: + :roll: + :mrgreen:

 

По темата и аз съм на мнение, че джантата - но не хубавата/ защото това е доста субективна оценка/, ами съобразената с общата визия на колата наистина е доста голям процент от красотата на една кола.

 

 

п.п. Сами, знаех си, че няма да пропуснеш да документираш Хашек, докато е на "патерици" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сами - бахти гадната тема човек... или по - точно примера дет си дал. то за джантите е ясно, ама... :?
:oops: :?: :?: :?:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.