Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

едно и също:


bega4kata

Recommended Posts

зимни гуми

колко е реалния разход

колко е смяна на ремъци

тез трите работи не ви ли омръзна да ги коментираме

Те щом пост.се коментират,значи са си вървежни де.

 

Споделете колеги,още такива банални въпроси,които пост.се коментират

ще стане по интересно

ей така за разнообразие ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарове....... :P

 

Ама.... хубаво е, колега bega4kata, да дадеш все пак някаква тема, различна от гореспоненатите, по която да се запалят колегите тук, не че не си дал една торба такива досега де, че иначе само гола критика излиза.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи за често пускани теми става въпрос... например темата палене през зимата във всичките и модификации и метаморфози.

Често се говори и за това кой къде с какво са го излъгали, не че теми от този род са банални, напротив предпазват средностатистическият шкодаджия да не повтаря чужди грешки. Но факта, че често ги пускаме, значи много мошеници ни дебнат край пътя.

Ето например днес едва се въздържах да пусна за OMV- то "ремиза" в Бургас, заредих 10 литра и фабията започна да придърпва и да хлопа като трактор, (сигурно е вода, не знам). После долях още 26 литра до горе в Петрол и нещата се пооправиха (да не говорим че парите ми трябваха за друго и въобще ме ни се сипваше до горе точно сега).

Също така банална тема е и кой майстор или сервиз е добър и кой лош, аз много съм доволен от Еуратек Бургас, докато мои познати ги ненавиждат... странно но факт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то всичко ново...е добре забравеното старо.....

Сещам се, че на времето като седнехме....за стар виц се черпеше с бира.....

Та и тук една такава практика ако се въведе....добре ще е!

Стара тема....каса бира.

Е....аз вече събирам пари!!!

:D:D:D

Наздраве....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шумовете свързани с О2... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;)

 

Моля да се извиниш на димон, че му изземаш функциите! :mrgreen:

 

По темата: Може би трябва да се набележат тези повтарящи се въпроси и да се оформят такива теми, които да са "важни", така че да се лесни за намиране и който го интерсува да гледа там. Пък ако някой го мързи и пуска пак нови теми без основание - делете и айде в Суходол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На задна скорост километража не ми отчита :mrgreen: иначе щях да ви кажа колко вдигам smile177

 

Васко е специалиста на форума по задната...скорост :mrgreen:. Дано може да каже неговата Октавия колко вдига :P.

 

Малко усмивки от старите ленти -

8)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зимни гуми

колко е реалния разход

колко е смяна на ремъци

тез трите работи не ви ли омръзна да ги коментираме

Те щом пост.се коментират,значи са си вървежни де.

 

Споделете колеги,още такива банални въпроси,които пост.се коментират

ще стане по интересно

ей така за разнообразие ;)

Турбото,забрави за турбото.

Гога, хубави времена бяха,Шкодата беше млада. :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зимни гуми

колко е реалния разход

колко е смяна на ремъци

тез трите работи не ви ли омръзна да ги коментираме

Те щом пост.се коментират,значи са си вървежни де.

 

Споделете колеги,още такива банални въпроси,които пост.се коментират

ще стане по интересно

ей така за разнообразие ;)

Турбото,забрави за турбото.

Гога, хубави времена бяха,Шкодата беше млада. :mrgreen: :mrgreen:

Ауууу,да smile066
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да предположим, че се закачам със симпатично гадже, което съм забелязал да се излежава на балкона на третия етаж. Ядосано от моята наглост, момичето отива в кухнята, взима горещата тенджера с гювеч от котлона и ми я изсипва на главата. Tази ситуация дава ли ми право да се похваля на приятелите си, че въпросното гадже ми е пуснало гювеч?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз подлежа ли на наказателна отговорност, ако кажа на професионален убиец да си гледа работата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, поне слагайте кавички като цитирате Негово Журналистическо Превъзходителство - Иво "Канзас" Иванов smile006

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема, пак от Фабия, също е яка: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=11945 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема, пак от Фабия, също е яка: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=11945 :mrgreen:
smile091 да ,да ,аз между другото я пропускам от няколко дена е активна,но сега след поста ти като влязох -много се развеселих-разсмя ме smile091 :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да ви подсетя за една важна тема!!!

"Реглаж на фаровете". Има я под всякакви заглавия. Моля да се направи Важна smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не останаха ли 120-ки! Темата за обезвъздушаване на охл. уредба.

"По какво се различава 120-ка от 2-гърбата камила" :)))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей все то доста теми от моя раздел :smt019 !Сще има кастрене! :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече веднъж дискутирахме темата. Има сезонни теми (фарове, гуми, антифриз, etc) има и постоянни (масла, филтри, шумове, etc). Това са теми на които няма еднозначен отговор, а и не може да има. Решението е да има раздел FAQ в който да се дискутират. Рано или късно този раздел ще е факт, но в момента, както добре знаете, се преминава на по-нова версия на форума и е необходимо време и ТЪРПЕНИЕ!

 

Благодаря за разбирането :mrgreen:

 

PS: Ися, моля не трий! Триенето няма да помогне. Като направим раздела ще местим \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.