Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Крушки за стопове и мигачи от къде?


skodko

Recommended Posts

Здравейте,пичове.Въпросът ми е към колегите с бели стъкла на стоповете и мигачите-от къде да намеря цветни крушки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всеки един магазин за авто аксесоари има цветни крушки. Гледай да не се хвърляш на най-евтините(китайски), щото горят бързо и/или боята им почва да се люпи. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

ми начи тури му на ламба по 2-3 лева обаче има и една уловка-щом си с цветни крушки,трябва да имаш от всеки вид по една резервна,иначе си у киреча ако те спрат и поискат да видят дали имаш резарвни ламби-особено сега при тази акция "СВЕТЛИНИ" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми начи тури му на ламба по 2-3 лева обаче има и една уловка-щом си с цветни крушки,трябва да имаш от всеки вид по една резервна,иначе си у киреча ако те спрат и поискат да видят дали имаш резарвни ламби-особено сега при тази акция "СВЕТЛИНИ" :mrgreen:

 

Те много пък ще знае с какво е на колата.... Не вярвам да загледат това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.