Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЕураТек с нова услуга (ремонт от приемчик)


aiv

Recommended Posts

Вторника минах през сервиза (ЕТ - надежда), защото не ми работеха чистачките след замръзване на течността (водата де). Един отзивчив приемчик ми смени бушона пред сервиза, чистачките тръгнаха. Поиска ми 2,50 лв. Евала момчета, край на чакането за дреболии :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си минал с безплатен ремонт и 2.5 за самия бушон! Иначе браво на момчетата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година и кусур Миро по същия начин - навън, пред вратата на сервиза, по молба на съпругата ми - оправи капачето за резервоара за гориво на нашата Буба, че след една намеса на некви пишлемета не се отваряше при натискане на бутона от купето - евала на тоя човек. smile159 За целия масраф пари не е искал, задоволи се с едно голо "Благодаря". :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тоя Миро бе :D Найстина е голяма работа човека, много точен и отзивчив. Продължавай все така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро Миро и пак Миро!!!

Аз като негов колега без него съм загубен.Помогнал ми е винаги когато някой клиент е имал проблем с автомобила си.Да е жив и здрав и все така отзивчив.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам темата да благодаря на Мариян, който мъкна гумите и джантите ми с усмивка на лицето и на Бисер, които ми отдели един час в проучване на едни резервни части. И двамата работят в магазина за резервни части в Еуратек Ауто - Надежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да благодарим и на двамата. Щото и Сефан и Миро са супер пичове.

 

П.П. А поне единият да ми се обади на ЛС, че съм му обещал ксенон от сума ти време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм обещал Whiskey, ама тоя на когото му го обещах не си вдига телефона. Ssavi аре дигни бре, ще ми отлежи в багажника вече :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей тоз Миро голяма работа е да знаете , много го хвалите . Аз мисля че скоро началник в ЕТ трябва да го направят . :)

П.П. Миро на TD-то ангренаж ще сменям , ще ти звънна :) и да не се сърдиш ей , малко ли Шкоди счупихме с тебе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и малко ли ербеци гръмнахме ....

 

http://www.picvalley.net/u/1380/1067641947.JPG

http://www.picvalley.net/u/977/1166291093.JPG

 

 

Ами... Като оставяте датчика да ВИСИ , а не го монтирате на мястото му smile151

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а още по - лошото е, че изпуснахме Мирон да изскокне от колата точно преди взрива ](*,) абе много афиф ги правят тия шкоди, и стъклата не са им здрави : http://vbоx7.com/play:047da7ac ... особено на служебните smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Незнам какви са причините за да е станало това, което е по снимките и клипчето... но мисля че е по-добре администратора да ги махне.... Според мен както често се случва един не разбрал, друг не чул и виж утре кацнали някъде другаде с надпис вижте какво става с Вашите коли в ЕТ... и после ходи обеснявай че сестра ти не ти е гадже.

 

PRR: Съгласен и затова счупих линка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
Вторника минах през сервиза (ЕТ - надежда), защото не ми работеха чистачките след замръзване на течността (водата де). Един отзивчив приемчик ми смени бушона пред сервиза, чистачките тръгнаха. Поиска ми 2,50 лв. Евала момчета, край на чакането за дреболии :idea:

Понеже се зачетох в темата, това шега ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.