Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Магазин за Аларми - Варна


nik84

Recommended Posts

Гаражчето се намира на кръстовището на ул.Дрин и ул.Кракра два пъти съм ходил там, с две различни коли и двата пъти останах недоволен.

 

Първо посещение: автомобил - Рено Лагуна 2000г.; проблем - неработещо фабрично дистанционно(това на ключа). Отговора беще ми развалило се е - ами оправете го - Имаме едни аларми по 150ле. с тях ще стане - МЕРСИ МОМЧЕТА И ЧАО!!!

ПС: Попитах междувременно и за ключовете тип "Ножка" и ми отговориха, че на фабрични централни не можели да се монтират. ОК!

 

Второ посещение: автомобил - Шкода Фелиция '95; проблем - искам ключ тип ножка. Отговор на "специалиста" ами на вашата аларма не става, ама тука имаме едни по 150лв. Моят отговор:МЕРСИ МОМЧЕТА И ЧАО!!! (този път за последен път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.