Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За-BlackPearl II - Честито !!!


РусенскоВарено

Recommended Posts

ЧРД, Исе - в един ден си роден с Браян Джонсън (вокала на АC/DC), затова си толкова музикален значи :mrgreen: smile137

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав и от мен Искрене! Приятно прекарване на празника, успешно представяне на ралито и много весели моменти с приятни хора около масата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрав да си! Другото е лесно и постижимо! Чукни няколко чашки с приятели, а накрая някоя кака чукни - те тва е Рожден Ден! А да ти е честит! Наздраве от мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден smile159

---

До "pow" - Ице, тази мацка от първия ти пост е баш за българска любоФ, за френска става и по-ненаточена :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и с няколко дена закъснения Ися честит РД много здраве и успехи в живота. smile135 smile159

 

и много като тези от първия пост.

 

PS: Така и не дойде да те бия на боулинг аз вече си планирам бягството от тука теб никав та няма (несириозник такъв :P 8) :P )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.