Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вече започна продажбата на Skoda Yeti в България!


VALDO

Ще има ли успех този нов модел на SKODA?  

47 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Мишо, има Nissan Qashqai 2WD - http://www.nissan.bg/bg/vehicles/passenger/Qashqai_2WD/

Базовата цена за бензин 1.6 115 к.с. е 31 997 с ДДС.

Признавам си грешката. Ама цената на Кашкай срещу 26 850 лв. за Йети. Пак сме по-надолу. Айде стига спам. Да видим официалната им ценова листа и колите в ЕТ и тогава пак да има размисли и страсти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    40

  • PRR

    9

  • C2H5OH

    8

  • Biohazard

    6

Най-много писали в темата

Официалната ценова май другия месец - тая е с Чех(к)ийски цени ;). Нашата може би щяла да бъде с 10% надолу, което определено променя нещата. Но при сегашните цени предпочитам ... Октавия Скаут.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес седнах в Yeti-то и ... се разочаровах! Вместо километражи са сложени ужасни водомери. На мен моцуната ми стои грозна, но жената я хареса. За сметка на това и двамата намерихме задницата за ужасна. Багажника е малък (което и се очакваше де), а цената неприемливо висока за автомобил с тези размери.

 

Сега поне съм спокоен - Yeti не е моя автомобил... Виж друго беше в Scout-a smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето и първите ревюта на Йетито в пресата. Хората доста го харесват и дори хвалят малкия мотор 1.2 TSI.

На английски от Sunday Times: http://www.timesonline.co.uk/tol/drivin ... 537377.ece

 

...и отново на английски от Channel 4: http://www.channel4.com/4car/rt/skoda/yeti/31040/2

 

В новия Ауто Билд също има статия....за съжаление отново от Станчо Шукеров :? т.е. материала не е особено информативен. Но пък снимките са хубави. Освен това само в Ауто Билда дават каквито и да било технически данни. За 1.8 TSI дават 0-100 за 8.4сек. и макс. скорост от 200 км/ч... в сравнение с повечето СУВ и кросоувъри на пазара е направо самолет.

 

PS. PRR, къде си седял в Йетито? Да не би в Еуратек вече да го имат изложен за постоянно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

PS. PRR, къде си седял в Йетито? Да не би в Еуратек вече да го имат изложен за постоянно?

 

Black Pearl, 2.0TDI-CR ... дали пък в ЕТ Надежда не са изложили екземпляра от авто изложението? Ако е така следва логичния въпрос: Защо никой не го е купил досега? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото още няма цени за БГ например :)

Което означава, че не го продават, само привличат внимание. Доколкото знам още не приемат дори поръчки за Йети.

 

Междувременно, за желаещите да имат Йети на десктопа си ето една доста богата колекция от тапети: http://www.netcarshow.com/skoda/2010-yeti/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно!Дневните светлини са вградени в големите халогени!

http://www.netcarshow.com/skoda/2010-ye ... per_0c.htm

 

П>С> И разбира се джета е YAMAHA : http://www.netcarshow.com/skoda/2010-ye ... per_1b.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни са и Yeti 1 i 2 i Skodavan! Ако имам възможност, напред във времето, бих се радвал да притежавам някое Yeti ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Несъмнено тези снимки показват много точно какво ще видим март месец!Искрено се надявам да има комбинация на DSG с 4x4!!!

 

Да, ама няма... поне в тази премерна ценова листа, която е на сайта на Шкода... и като добавка, "off road" функцията е само на 4х4... Ако правилно съм разбрала, варианта автоматик + спускане по наклон с равномерна скорост около 8км/h (май) не съществува... Така ли е момчета? Че мен този въпрос живо ме вълнува :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

И става един от най-безопасните SUV-ове за сега:

http://www.euroncap.com/results/skoda/yeti/368.aspx smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз честно да си кажа,не виждам кой ще си купи Yeti от високия клас,като при тия цени и оборудване може да си вземе Scout!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то всъщност Йети -то е Скаут с големи гуми и просвет с таз разлика , че може да си вземеш само половин Скаут ако не ти стигат парички за цял :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ония ден като бях в ЕТ пак му направих експертна оценка!Наистина отпред е много широко и просторно.Задните седалки дразнят с това,че ако не са вдигнати подглавниците и не можеш да седнеш като хората!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ония ден като бях в ЕТ пак му направих експертна оценка!Наистина отпред е много широко и просторно.Задните седалки дразнят с това,че ако не са вдигнати подглавниците и не можеш да седнеш като хората!
Ко ти пука ве. Нали няма са возиш отзад. smile001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните седалки дразнят с това,че ако не са вдигнати подглавниците и не можеш да седнеш като хората!

Значи не си сядал отзад в Октавията, защото положението е съвсем същото smile001 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E баж същото съмнявам се!Имам чувството, че на Yeti облегалките са много малки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Йети задните седалки са от Румстър - факт, без вдигнат подглавник е изключително неудобно отзад smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Разгледах колата на панаира , много скъпа висока фабия , незнам какъв човек тря си да си купиш тая кола :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е стига де. Мен ми харесва. И ми е удобна. К'ъв човек съм аз.

 

Объркан! Седни в Scout-а и се замисли кое ти харесва повече! Щото оборудван до дупка Scout излиза 50-52к, Yeti-то и то толкова. А едното е кола, другото ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е стига де. Мен ми харесва. И ми е удобна. К'ъв човек съм аз.

 

Объркан! Седни в Scout-а и се замисли кое ти харесва повече! Щото оборудван до дупка Scout излиза 50-52к, Yeti-то и то толкова. А едното е кола, другото ...

...паркетен джип (или там каквото е). Ама това не пречи да ми харесва. По вкус и цвет товарищи нет (както е казал съветският гражданин). Това е нещото, което ми трябва. Дори мога да кажа, че и 2х4 (или 4х2, както там се казва) ще ми свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и на мене вътрешно ми изглежда доста румстърско. Само дето е с новата дизайн линия на таблото и вратите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.