Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вече започна продажбата на Skoda Yeti в България!


VALDO

Ще има ли успех този нов модел на SKODA?  

47 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 126
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    40

  • PRR

    9

  • C2H5OH

    8

  • Biohazard

    6

Най-много писали в темата

Според мен червеното най ще му отива!

 

Стига бееее... Млад съм още за Жипка smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тва е малко кат Фабия!Ще чакаме Grand Yeti L&K! smile152

 

Стига де. Трябва да е по-големичка. Все пак е Жипка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вервай ми! smile092

 

Мамка му ](*,)

 

Гледам един Scout се е скатал на снимката. Случайно да имаше CR двигател за него? Нещо като 2.0TDI-CR, 170bhp... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вервай ми! smile092

 

Мамка му ](*,)

 

Гледам един Scout се е скатал на снимката. Случайно да имаше CR двигател за него? Нещо като 2.0TDI-CR, 170bhp... :-k

170 коня според мен няма да има със сигурност,защото е на RS-ката.Предполагам от есента(а може и по-рано) ще има CR 140 коня!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

170 коня според мен няма да има със сигурност,защото е на RS-ката.Предполагам от есента(а може и по-рано) ще има CR 140 коня!

 

Гледам, че на Yeti го слагат. Дали пък няма да се излъжат да го боднат и на Scout :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам понеже въпросите по темата са много да отидем дружно на изложението и да питаме. Сигурно там са по-запознати от нас. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

170 коня според мен няма да има със сигурност,защото е на RS-ката.Предполагам от есента(а може и по-рано) ще има CR 140 коня!

 

Гледам, че на Yeti го слагат. Дали пък няма да се излъжат да го боднат и на Scout :-k

Дано го сложат!

П>С>Тва да не е Yeti RS! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

П>С>Тва да не е Yeti RS! smile004

 

Не пишеше таквоз нещУ :mrgreen: Само едно 4х4 се мъдреше накрая smile035

 

Мишо,

Питах в ЕТ. Отговора беше: засега не са ни пускали инфо за CR двигатели при Scout :smt034 ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щът нещът ще ги сложат!

Ако упорстват - ние ще сложим :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора! Тва е по-скъпо от Октавията! Не съм го виждал на живо, ама не е ли доста малко за тия суми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно!?!?!?! Хмммм smile166 Юрууууууууш на Йетито smile048 smile117 smile117 smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-компактно е от Октавия, определено, но вътре мястото е добро. Цените наистина не са ниски, но на практика трябва да се сравнява с Октавия Скаут - тогава изглежда другояче, май даже е по-евтина. Все пак хубава кола, но предпочитам Скаута ;)

 

Ще се продава, добро е, чак хит не знам дали ще стане именно заради цените, но пък има и само с предно предаване, двигателите са все нови, Euro 5, common-rail - ще се продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме, че все пак иде реч за изцяло нов модел - нормално е да е малко по-скъп. Така беше и когато излезе Супърб 2, после цените му паднаха.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, ама като се сравнят цените с цените на събратята - Нисан Кашкай, Тигуан, Гранд Витара и т.н. нашето си стои най-добре. Имайте предвид, че над 16к евра беше цената на Каптивата в Германия, ама тая дето не е 4х4 и е съвсем базов модел. Тук говорим за базов модел на цена 26 800 Лева, което съвсем не е за пренебрегване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъъъъъ C2H5OH, ами дали си погледнал, че 26 850 лв струва 1.2 бензин БЕЗ 4х4??? И без климатик?? без бордкомпютър? На мен ми звучи много БАЗОВО, малко като на Каптивата ;) За 4х4 трябват поне 36 200лв - туй са си 10хил ЛВ. и то със същото (недо)оборудване, само друг двигател, за който има 4х4.

 

Че колето е готино и го предпочитам пред споменатата Каптива - няма спор. И че цената е интересна - също. Общо взето е конкуренция на Румстър Скаут.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъъъъъ C2H5OH, ами дали си погледнал, че 26 850 лв струва 1.2 бензин БЕЗ 4х4??? И без климатик?? без бордкомпютър? На мен ми звучи много БАЗОВО, малко като на Каптивата ;) За 4х4 трябват поне 36 200лв - туй са си 10хил ЛВ. и то със същото (недо)оборудване, само друг двигател, за който има 4х4.

Че колето е готино и го предпочитам пред споменатата Каптива - няма спор. И че цената е интересна - също. Общо взето е конкуренция на Румстър Скаут.

Не сравнявам автомобили от една марка а от един клас. По справка Булвария Каптивата 4х2 е 42 412 лв ама най-базов модел. 4х4 е от 46 959 лв, пак най-базов модел. Нисан Кашкай пък няма вариант 4х2 и цените започват от 41 464 лв. за базов модел 4х4. Рено Колеос 4х2 - от 42 600 лв. Пежо 4007 - 51 984 лв. Само като че ли Сузуки Джимни се доближава до нас със своите 14 200 Евро, но и с наличие на климатик. Като гледаме нашите предварителни цени - това е най-евтиния SUV (а цената на псевдо SUV-a 1.2 TSI 4х2 е смешна). Та колега исках да кажа, че при тази цена най-базовото Yeti 4х2 също ще бъде интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо, има Nissan Qashqai 2WD - http://www.nissan.bg/bg/vehicles/passenger/Qashqai_2WD/

Базовата цена за бензин 1.6 115 к.с. е 31 997 с ДДС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.