Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вече започна продажбата на Skoda Yeti в България!


VALDO

Ще има ли успех този нов модел на SKODA?  

47 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

1,2на сув-те са нас*аха

 

Тъкмо ще може младите шофьори на карат новия СУВ на Шкода :-) Верно си е смешно обаче това 1.2Т - звучи много несериозно. То затова е и с предно а не 4х4......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    40

  • PRR

    9

  • C2H5OH

    8

  • Biohazard

    6

Най-много писали в темата

simichoil, то и 1.4 звучи смешно за Супърб, ама въртящия момент е по-голям от този на стария 2.0 - 115кс, за сметка на това го имаш на разположение при голяма част от оборотите! Недей, тоя 1.2TSI няма да е лош базов двигател, даже ще натръшка и 1.6FSI 115кс. Всички вече правят downsizing + turbo = малък обем, но доста мощност. Пък да се приготвя 1.0TSI ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На тази интересна снимчица : http://www.blogcdn.com/uk.autoblog.com/ ... i-live.jpg се вижда,че Yeti-то ще има опция да се паркира само като при Superb!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е това е следващата ми кола smile168 smile168 започвам от сега да събирам в една голяма касичка. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

simichoil, то и 1.4 звучи смешно за Супърб, ама въртящия момент е по-голям от този на стария 2.0 - 115кс, за сметка на това го имаш на разположение при голяма част от оборотите! Недей, тоя 1.2TSI няма да е лош базов двигател, даже ще натръшка и 1.6FSI 115кс. Всички вече правят downsizing + turbo = малък обем, но доста мощност. Пък да се приготвя 1.0TSI ;)

А нищо чудно да пуснат и с мотор от кафемелачка + турбина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нищо чудно да пуснат и с мотор от кафемелачка + турбина :)

smile091 Даунсайзинг, кво да се прави smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минавате на фаза електродвигатели май!

А не си ли чувал за бензинови кафемелачки smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не!Виждал съм само бензинова сокоизстисквачка на реклама по ТВ! smile004 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за ценовия ни клас няма да седнат да избарат някакъв умален Кайен или Рейндж! Всичко е пари! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 1 до 6 - оценка 2

издънка

Tи за какво говориш?!!!

 

Видимо по темата !

Да не ходи до Чехия да го видиш и покараш,че си толкова категоричен?!Хората са писали,че е на платформата на Tiguan, така че не знам какво повече искате!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма вие нещо съвсем се отместихте от темата - говорим за ШКОДА, не за бяла домакинска техника! И ви моля, спазвайте добрия тон, а? :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дерзайте

 

 

Дерзаем, пет дена вече smile168 - viewtopic.php?f=18&t=14138

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес ходих и я видях. Много е готина колата. Дали щото свикнах на Шкода, но в никоя кола не се чувствах толкова добре (ееее, добре де в Паджерото не беше много зле). За съжаление не съм карал още, но така в статично положение изглежда чудесна като дизайн, вътрешно пространство, комфорт. Гледам в ценовата листа, че всички дизели са CR, но е малко кофти, че DSG е само за 1.2 и то без 4х4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://new.skoda-auto.com/cze/model/yet ... /home.aspx

 

Хайде вадете елките и да смятаме каква ще е цената за БГ smile021

 

На мен определено ми хвана окото smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде вадете елките и да смятаме каква ще е цената за БГ smile021

 

Има си ценова листа вече. Пише "предварителна", но предполагам такива ще са цените.

 

За Експириънс (най-високо, което отговаря горе-долу на Елеганс при Оки, но + 17' джанти, малък кожен пакет и други дребни неща):

 

1.2 Turbo FSI с предно и DSG - 39 100 (само тук има DSG)

1.8 Turbo FSI 4х4 - 45 420

2.0 TDI-CR 140к.с. 4х4 - 47 070

2.0 TDI-CR 170к.с. smile071 4х4 - 51 410 (това е максимално високата цена)

 

Има пълна ценова листа. Ако сте на зор кажете да я сканирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го скибах и аз!

Нещо тази черна перла не му се връзваше много!

Иначе бива!Има готин стъклен покрив!Багажника ми се видя по-голям от на Tiguan-а!А задните седалки са подобни като на Roomster-а!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Yeti вече е в България, който иска да го види, да заповяда в Международния Изложбен център - бул. "Цариградско шосе" срещу Метро, до 21.06.2009 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за ужасното качество, но максимално разрешения размер на файла е 200kb и трябваше да я сканирам на 96dpi, иначе na 200dpi ставаше мегабайт и половина и с всякакви компресии я докарах до 400kb.

post-1367-138453095831_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.