Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вече започна продажбата на Skoda Yeti в България!


VALDO

Ще има ли успех този нов модел на SKODA?  

47 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 126
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    40

  • PRR

    9

  • C2H5OH

    8

  • Biohazard

    6

Най-много писали в темата

Несъмнено тези снимки показват много точно какво ще видим март месец!Искрено се надявам да има комбинация на DSG с 4x4!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изглежда колата.Доста различно от всичките показани снимки до сега. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сравнение с концепта , грозна ми е ,ама то се така става зарибяват с концепта после.....

ми ето де това е Yeti

открийте 100-те разлики

skoda_yeti_2005_01.jpg

19448e43f85daa6e.jpg

п.п. купола ми прилича на логан долнището на новата фабия дето се оср....ха

тва е лично мнения не ме нападаите пак :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анастасе няма да те нападаме. Ти си падаш по ниските тавани и други дяволски изпълнения. На мен това ми харесва повече от концепта. Бяха писали, че е на база на VW Tiguan, а концепта ми приличаше малко на Фиат Панда. Това е по-готино. Мое мнение. И мен не ме нападайте smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен при една разумна цена ще има добър успех на продажбите в България!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както сте казали вече, ако Шкода не използва ниската цена за превличане на купувачи, количката няма да е от най- продаваните. Мое мнение е, че когато се купува подобен тип автомобил, се търси и малка част показност. Ако Тигуан и Йети са на еднакви цени, то Йети е губеща. Същото се получи и със Сюпърб 1 vs Фолксваген Пасат. Насочвайки се към друга целева група клиенти, не съм сигурен дали Шкода ще има същия успех.

Ако има колеги маркетолози, ще се радвам да обсъдим тази част от реализацията на Йети като краен продукт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяха писали, че е на база на VW Tiguan, а концепта ми приличаше малко на Фиат Панда. Това е по-готино.
:smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://news.automedia.bg/read/6364.html

 

http://new.skoda-auto.com/CZE/events/ge ... /home.aspx

 

Красота!

Ново бенз. двигателче - 1.2 TSI !!! Да вземат да го слагат и в другите модели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vbox7.com/play:772290b1 SKODA YETI

Какво ще кажете? според мен е малко изчанчена, може би след кото се види на живо ще може да се добие реална представа. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.