Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вече започна продажбата на Skoda Yeti в България!


VALDO

Ще има ли успех този нов модел на SKODA?  

47 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 126
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    40

  • PRR

    9

  • C2H5OH

    8

  • Biohazard

    6

Най-много писали в темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Май усещам как след излизането на Йети скоропостижно ще разлюбя Румстъра :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола е уникална. Дано да не направят някакво копие на Румстер, защото аз ще съм много разочарован. Очаквам го с нетърпение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yeti май ще ше да е на основата на Tiguan.Ако е така, дано да не го направят толкова грозен колкото изпълнението на VW. :-k

На Tiguan би трябвало да е базиран вана (май няма име още :roll: ). Това ще ми бъде новата кола :smt004 .

post-2459-138453070387_thumb.jpg

---

А какво мислите за Yeti II

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Valdo, 100% маската, бронята, фаровете, огледалата, страничните лайсни, задния надпис Skoda (също ме съмнява) няма да са такива, с което доста ще се промени външния вид на "джипа" :-k Те и Roomster-а го представяха на снимки в нета като ултра новаторски автомобил

(ако не се лъжа това бяха последните снимки преди да го покажат на автоизложение)

 

roomster_01.jpg

 

Но накрая изкара една симпатична баничарка (без да се обиждат собствениците!).

 

20SkodaRoomster_m_m.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то нищо не се знае!Те и фейслифта на Octavia-та как го криха,пък кво да говорим за нов модел!Все ще намерят какво да променят!Мен този дизай много ме радва : http://www.informatiiauto.ro/graphics/i ... suv_5m.jpg

А и при положение,че има вече бая снимки на YETI в различни цветове може и така да изглежда!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ng-wei.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... nieman.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка и с писаното в тази тема линк към анкета : www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=33&t=12377

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на слeдното фото : skoda-yeti-concept-salon-details-4.jpg

 

Интересно е,че на скоростния лост има само "+" и "-" и превключвател бързи(заек) и бавни(костенурка). smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изпипана колица, която вярвам, че ще пробие на пазара сред конкуренцията на никнещите като гъби БОКЛУЦИ! А ако се задейства и пускането в серийно производство на Joyster... smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За градски джип изглежда много добре,пък и с тия цветове е идеален за жените ни! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Бреййй, тва зеленото с бронята и джантите от Octavia RS изглежда много добре бе :smt004 :smt004 :!: :!: :!: Много ми харесват и фаровете с лупи, приятно изненадан съм, дано да не е фотошоп само....

 

П.п.: Дразнят ме само преливащите се надлъжни рейки в стопове тип FIAT Marea Weekend :smt034 .

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://new.skoda-auto.com/COM/about/inf ... eneva.aspx

По-малко от месец и ще видим официално малкото SUV-че!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва как следиш непрекъснато темата VALDO :smt017 Сам отвори тази темата и не я зарязваш! На мен лично ми е много интересно как ще изглежда този SUV \:D/

 

Харесва ми, че темата е непрекъснато актуална smile162 Продължавай в същия дух :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.