Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВАЖНО !!! - 10% отстъпка


c5775bm

Recommended Posts

Колеги днес направих поредната си поръчка от Milotec ! От там ме зарадваха с 10 % коледно намаление ! Така че които си е наумил да поръчва сега е момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес направих поредната си поръчка от Milotec ! От там ме зарадваха с 10 % коледно намаление ! Така че които си е наумил да поръчва сега е момента

Зарежи отстъпката,кажи какво поръча ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес направих поредната си поръчка от Milotec ! От там ме зарадваха с 10 % коледно намаление ! Така че които си е наумил да поръчва сега е момента

Зарежи отстъпката,кажи какво поръча ;) .

 

 

http://milotec.de/popup_image.php?pID=2132&imgID=0 Хромирана рамка на огледалото за обратно виждане ! Метална-полирана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчката става много лесно :

 

1. Влизаш в саита www.milotec.de и си правиш регистрация с точния адрес на който ще искаш да ти доставят нещата

2. След което си избираш неща и си ги прибавяш към твоита кошница - примерно 3 артикула и програмата само те води към приключване на поръчката

3. До 24 часа на е-маила които си дал ще ти пратят проформа фактура с цените и /транспортните разходи около 30 евро / като цяло се ползва 2% отстъпка сега има промоция -10%

4. След това отиваш в която и да е банка и правиш превод на стоиността на фактурата която са ти изпратили. Хората ти пращат всичко Банка , ИБАН , БИК , адрес, като трансфера е за твоя сметка.

5.Чакаш около 5-6 дена като през това време следиш по интернет къде се намира пратката ти ! За Варна може би още 1 ден повече ! Но UPS ще ти я донесат до вратата

6. Ако нещо друго те притесява питаи ! Но наистина са големи професионалисти ! Винаги пращат подаръци лепенки , химикалки , шапки , тефтери , каталози ! Аз лично съм поръчал АБСОЛЮТНО цялата гама за Фабия 1 с около 10 поръчки и никога досега не е имало проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчката става много лесно :

 

1. Влизаш в саита www.milotec.de и си правиш регистрация с точния адрес на който ще искаш да ти доставят нещата

2. След което си избираш неща и си ги прибавяш към твоита кошница - примерно 3 артикула и програмата само те води към приключване на поръчката

3. До 24 часа на е-маила които си дал ще ти пратят проформа фактура с цените и /транспортните разходи около 30 евро / като цяло се ползва 2% отстъпка сега има промоция -10%

4. След това отиваш в която и да е банка и правиш превод на стоиността на фактурата която са ти изпратили. Хората ти пращат всичко Банка , ИБАН , БИК , адрес, като трансфера е за твоя сметка.

5.Чакаш около 5-6 дена като през това време следиш по интернет къде се намира пратката ти ! За Варна може би още 1 ден повече ! Но UPS ще ти я донесат до вратата

6. Ако нещо друго те притесява питаи ! Но наистина са големи професионалисти ! Винаги пращат подаръци лепенки , химикалки , шапки , тефтери , каталози ! Аз лично съм поръчал АБСОЛЮТНО цялата гама за Фабия 1 с около 10 поръчки и никога досега не е имало проблеми

smile107
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз-вчера ми пристигнаха халогените за Окти :) с подарък каталог и шапка. Наистина са големи професионалисти. Евала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.