Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За-BlackPearl


bega4kata

Recommended Posts

Ися,конкуренцията ти / и на Зденка/ ,днес посети бокса за подготовка и настройки преди ралито.ВНИМАВАЙ :!: Да не се изложите ;) Готов ли си?

 

009224665-big.jpg

 

009224667-big.jpg

 

009224666-big.jpg

 

009224668-big.jpg

 

smile082

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile191 bega4kata ,аз като не мога да дойда на 06.12 до Варна, престанете да ме дразните с тея мохери и антики.Оказа се че са ми голяма слабост,ам пустото му растояние до тая морска столица :evil: Сега цяла нощ няма да спя за да мисля къф мотор сте му нахакали на мохера. Гледам през задното стъкло :mrgreen: радиото си е ориджинъл.

 

Поздрави и успешно представяне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъв мотор е москвича може би БМВ че е най лесно?Че ми е любопитно
smile157 съжелявам,не мога да кажа

:oops:

топло

Само,че искаха да им го направим на газ smile122 ,да им е по-тънко,пък и той си понагорява.

Поради газовото се наложи да махнем двойката и да сложим САМО 1 КАРБУРАТОР :evil:И ДА МАХНЕМ КОБИЛИЧКИТЕ НА ВАЛА, КОИТО БЯХА СПЕЦИАЛНО ИЗРАБОТЕНИ И КАРБОНИТРИРАНИ,за да увеличават фазите на разпределителния вал.

Един вид -бърз вал,ама не съвсем

 

Ися не отговаря,сигурно тренира....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята (на Миро-Зденка и тя е в БОКСА-за настройки!!!

 

Обаче-ти уж си фен-а си леко ПРЕДАТЕЛ,не казваш къв е двигателя и тн-дай подробностти!

:evil: Кажи коя година е Мохера!

А за ралито-единствено ме притеснява гадната картинг писта Виница-дълга 1.1км-точно там миналата година-всички конкуренти ми сложиха 15секунди-просто това бяха възможностите на колата-обаче на късите скоростни етапи с обратни завой и шикани ги смазах и наваксах и...........пак си тръгнах с купа!

И сега се надявам да стане отново-но този път Виница и нея ше я отнеса-все пак с "голям" картинг там давам 1.05.250 едно мн добро време..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на картинг пистата ти слагат по 15 сек.,защото счупихте зорна ,силния мотор дето ви го направихме с бат Васка smile037 smile088

Но да не отварям тази тема-спомни си с какви коли си се гонил и си ги минавал с този мотор-например Голфа 4 на гошето 1,6-101к.с.

Още ме е яд :evil: :evil: :evil: :evil:Не казвам,че ти си виновен,знам кой е. Бат миро сега се е постарал,дано да върви добре Зденка.

Но както и да е,не съм предател,просто си върщим работата,ама не се притеснявай-ще го спъна малко ;)

Иначе е 67-в твоя клас точно ;)

важно е участието и шоуто,а не кой кого ще изпревари.

Важното е атмосферата да е готина и да си изкараме супер.Аз лично ще карам за удоволствие,не за приз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......... :|

 

То мотора не го счупих аз........съдба какво да се прави!

Аз винаги се старая да дам всичко от себе си..........Надявам се и този път да се представя на ниво-не заради мен-а заради Миро карам така надъхан.

Мирослав сега е под Зденка и я прави,поверил ми я е,вложил е труд в нея и тн-нямам намерение да карам за удоволствие,а само за 1во място именно заради изброените горе аргументи.....и най-вече за МИРО.

 

Поздрави! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......... :|

 

То мотора не го счупих аз........съдба какво да се прави!

Аз винаги се старая да дам всичко от себе си..........Надявам се и този път да се представя на ниво-не заради мен-а заради Миро карам така надъхан.

Мирослав сега е под Зденка и я прави,поверил ми я е,вложил е труд в нея и тн-нямам намерение да карам за удоволствие,а само за 1во място именно заради изброените горе аргументи.....и най-вече за МИРО.

 

Поздрави! :mrgreen:

:smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте и за "Синята птица" :!: :mrgreen:

Бат Наско е редовен посетител на такива мероприятия и рядко си тръгва без купа ;) Я да ви подразня малко и аз

o633579743501687027.jpg

o633580291462780777.JPG

o633475877926738750.JPG

o633475882261738750.JPG

o633475884621113750.JPG

А тоз четириок 408 винаги ме е къдрил като го видя :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синята птица кърти яко.На конкурса за елегантност във Варна тази година грабна наградката. Понеже съм карал точно такъв Москвич 8 години и мен ме подгони носталгията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мохера кърти-на конкурсите за елегантност съвсем заслужено си тръгва с награда.

Обаче в такива ралита със скоростни отсечки няма големи шансове! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мохера кърти-на конкурсите за елегантност съвсем заслужено си тръгва с награда.

Обаче в такива ралита със скоростни отсечки няма големи шансове! ;)

А този има ли :?:

и аз да пусна една снимка с абитюренти ;)

 

009236276-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мохера кърти-на конкурсите за елегантност съвсем заслужено си тръгва с награда.

Обаче в такива ралита със скоростни отсечки няма големи шансове! ;)

А този има ли :?:

и аз да пусна една снимка с абитюренти ;)

 

009236276-big.jpg

 

Ей това е на абитуриентската на 5-та тази година, нали Бат Сами?

 

Майкоооо какво задръстване беше станало на златните!!! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно.Задръстването стана от тея гъзари с лъскавите коле дето влязоха в насрещното.Много сме прости българите

BlackPearl-москвича си е пълен кенеф външно-какви конкурси за елегантност да спечели.Но пък е любимата кола на Коко-Редлайн :!: Особено след последното рали.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за "Синята Птица" говорех.

А за Ало-Ало какво да кажа освен,че той ми -Kiss my asphault! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.