Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна спирачна течност


nikistan

Recommended Posts

Спирачна течност - на 2 години (така пише в сервизните книжки от 2007).

За маслото в скоростите(ръчна скоростна кутия) в сервизната книжка не пише нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маслото в скоростите на около 150 000-200 000

ръчна кутия

60 авт

 

Пфффф-успокой ме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирачната течност на 2 години а маслото в скоростите на около 30К

Това за скоростите от къде го извади :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За скоростите никога според сервизното ръководство. Но колегата bega4kata е прав, като каза, че никой не е предвиждал, че колата ще се движи 500 000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На опелите масово се чупят скоростите като им смениш маслото. Много хора се олакват от това, а опелските скорости са от най-здравите, нямат нищо общо с кашкавала на VAG. Аз не бих пипал маслото там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На опелите масово се чупят скоростите като им смениш маслото. Много хора се олакват от това, а опелските скорости са от най-здравите, нямат нищо общо с кашкавала на VAG. Аз не бих пипал маслото там.
щото не слагат каквото трябва,или им е дошло времето

На опелите масово се чупят скоростите като им смениш маслото. [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.