Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пръскачките на предното стъкло ...


димон

Recommended Posts

Някой знае ли дали на всички Октавии 2 Елеганс се поставят дюзи с подгряване на миещата течност за чистачките или само при поръчване на екстрата? Евентуално кога и как се включва "топлото" ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото ми е известно няма такава екстра стандартно към Елеганс. Какъв пък ти е зора за това? Като слагаш зимна течност тя не замръзва. Никога досега не ми се е случвало да не мога да използвам пръскачките поради замръзване. Пък и се замисли.... то това подгряване сигурно върви с някое друго реле тва-онова... може да вземе да цъка, да издава странни звуци... неприятна работа :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно , за релето не бях се сетил ..., но на старите аудита които съм карал топлото на пръскачките се пускаше с отоплението на задното стъкло. Релета не съм чувал.

Относно звуците : напоследък , след като се застуди прави впечатление някаква лека дрезгавина в клаксона , която през лятото не съм забелязвал... Дали изолацията на купето се вдърви или свирката започва да си губи гласа в студеното!!!

 

Клаксона ползваме когато минаваме покрай женски обекти движещи се по тротоарите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Клаксона ползваме когато минаваме покрай женски обекти движещи се по тротоарите.

 

... и хич не е прилично ако гласът му е дрезгав...

 

smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей Венелине,

 

Цял ден се ровиш в нета... Ако ти остане време потърси някой такъв клаксон в ebay-я за мен, поне няма да чувам релето дето го пуска ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димон ,пак те почнаха на тема звуци! :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.