Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

К-шина Октавия 1 и Октавия 2


Боби Доктора

Recommended Posts

Добре де, качвам си темата и МОЛЯ ВСИЧКИ ЕЛЕКТРОРАЗБИРАЧИ да окажат мааааа-а-а-а-а-алко съдействие... Понеже е ясно, че сега "внедрявам" всякакви дистанционни (при моето отдалечаване от колата) блокировки на двигателя и на двете коли. Трябват ми цветовете на комуникационната шина. (Позициите на OBD буксата). Търсих, търсих и нищо не намерих. Казвам ви малката тайна: ПРИ ОКЪСЯВАНЕ НА МАСА - К**EЦ ДА ЗАПАЛИ НЯКОЙ КОЛАТА. (Съответно ако вече работи - доста ефективен и максимално лесен начин да прекъснем двигателя.) Не е нужно да се прекъсват инжекторите, помпата, стартера и т.н. СААА-А-А-А-МО ЕДНО "SHORT TO GROUND" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Пък знаете, че като го внедря при мен - щедро ще го пусна тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм прекъснал ......... /естествено отзад в снопа на инсталацията-далече от бушоните/с управл.реле,като се прекъсват няколко с-ми

това го направих още на втория ден след като я купих,нищо че има каско.С риск да ми падне гаранцията разпарчадосах таблото и инсталацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дето си го замислил според мен е малко шантаво . Сега за О1 цвета "карам по спомен" бяло-черен . Събират се в една точка до лявата А колонка под тапицерията . Сори ако съм те подвел , за О1 може да стане , обаче на О2 не го пробвай щото има Diagnostic interface for databus =адрес 19 на тестера :) и рязане на кабели и други такива интервенции не се препоръчват . Дано да съм ти помогнал .

 

P.S. Gedore мерси за рекламата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под пепелника на октавиа 1 има сноп с бели кабели с обща кримбовка, това е Ка шината, при октавиа 2 мисля, че Ка шина нямаше, там има канове canL i canH. При октавиа 1 при замасяване на Ка шината записва грешка шорт сиркуит ту граунд, до колкото си спомням.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.