Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

имам една молба


faraona

Recommended Posts

Здравейте колеги, от 3 дена търся някаква литература за БЕЛАРУС 1221 ама не мога да намеря а тая нощ ще бъде дълга и безсънна! утре трябва да предам курсов проект за тая пуста машинария! ако на някой му се намира такава книжка искренно го моля да ми помогне че съм затънал здраво! ако не го предам няма да ме допусне на изпит! по конкретно ми трябват мощности, коефициенти на сцепление на всяка предавка и темподобни щуротии!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, колега :) 1 страница в чичо Гошо :

http://www.tractors.com.by/mtw/1221ru.htm <- разгледай има двигател, трансмисия, ел.оборудване и т.н

http://www.tractors.com.by/mtw/1221ru.htm#eng <- мошност

дано съм бил полезен и успех със среднощная курсов проект ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да ама тва го гледах и изцедих да речем няколко капки от инфото което ми трябва smile177

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На него ми трябват доста повече неща-има едно инжинерче в трактор.бг ето ги смята тия неща.Лошото е ,че се е сетил много късно иначе можех и да му помогна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи имало човек дето разбра за кво става въпрос! werz има ли чалъм дет се вика за утре това инфо? пък аз на тоя все някак ще му замажа очите а пък аз ще ти се реванширам... а пък ако няма здраве да е! меила ми е todor_850910@yahoo.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към всички които оплюха и писаха срещу колегата-нима мислите че като вие знаете как и къде да търсите то и другите са на вашето ниво на познания по компютрите.Именно затова сме се включили в тези форуми да си помагаме ,а не само да има какво да се пише и ако му беше отговорено точно нямаше да има нужда да се пише толкоз.

И аз понякой път опитвам с търсачка,но като ми изкара по 50-60 теми имам да си търся докато попадна на това което ме интересува и затова и аз питам ,а понякога какеото знам го представям за ползване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.