Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата кола в семейството :)


andreicho1

Recommended Posts

само 163коня... :lol:
сега се прибирам и аз я карах на връщане и просто нямам думи :oops: тва как набирааааа :| б**хти машината............................................................... :P Утре ще я снимам и ще кача снимки ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита колица, много е хубава, много да те радва и само на хубави места с хубави хора вътре да те вози.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска беше скапано времето и можах само от вътре да я снимам и то сега вечерта :roll:

 

009268174.jpg

 

009268184.jpg

 

009268182.jpg

 

009268187.jpg

 

утре ще я снимам на светло и дано не валии :|

 

Снимките са правени с телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...
Честито и много безаварийни!

 

Интересно ми е колко харчи в действителност тази лимозина с този двигател?

Добрич-София 550км при средна скорост по комп 97км .Като пристигнах показа 5.8л което не го вярвам защото през цялото пътуване под 150 не съм падал :-k а по магистралата с 160-180 и просто е нереален този разход :?:

 

Иначе колата за 6те месеца се представя супер и и навъртяхме 7000км smile035 сега е на 58350км още 1650км и отива в Еуратек за смяна на масълце smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.