Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сграда на годината


NightSpirit

Recommended Posts

+1 :smt017 и от мен . Готина е , но явно не работиш там защото шефовете не биха те оставили да караш Шкода ... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

димоне, в теб не съм се съмнявал никога :D Ами всъщност точно там си работя. Но Шкода си е Шкода, шефовете да си гледат работата. От тукашните продукти Окито го давам само за Gran Turismo S :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

димоне, в теб не съм се съмнявал никога :D Ами всъщност точно там си работя. Но Шкода си е Шкода, шефовете да си гледат работата. От тукашните продукти Окито го давам само за Gran Turismo S :roll:

 

 

Щом не си се съмнявал , пускам ти и други 2 гласа от ДРУГАДЕ ;) , успех !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш един глас и от мен. :smt017

Сградата наистина е впечатляваща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Речено-сторено (и най-вече заслужено) Благодарим Ви, че гласувахте за

"СГРАДА НА ПУБЛИКАТА" 2008. Късмет в конкурса

smile102

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех защо не казахте по-рано че можело да се гласува по няколко пъти от различни мейли, аз имам още 3 адреса, хайде от мен още +3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех защо не казахте по-рано че можело да се гласува по няколко пъти от различни мейли, аз имам още 3 адреса, хайде от мен още +3

Предполагам, че си гласувал с различни имена, защото в противен случай ще ти зачетат 1 глас, ако не ти обявят за невалидни всичките гласове :? .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Гласуването приключи, за съжаление не успяхме да спечелим. Все пак сърдечно благодаря за огромната подкрепа. Бях сигурен, че ще има отзовалие се, но наистина не очаквах толкова много хора да гласуват. smile006

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.