Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сграда на годината


NightSpirit

Recommended Posts

Здравейте,

както повечето от вас сигурно знаят в края на всяка година наред с най-различните класации се връчва и приза за Сграда на годината в България.

Ще съм благорарен ако ни подкрепите за Сграда на публиката в категория Търговски сгради на този линк (само трябва да има валиден мейл за да се потвърди вота)

 

Авто Юнион Център

http://www.buildingoftheyear.bg/showBui ... hp?bid=278

 

Предварително благодаря на всички колеги ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авто Юнион Център - най-горе. Пропуснал съм да кажа, аз като си я знам и мисля, че и вие я знаете smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един глас и от мене, голяма глупост това с потвърждаването, все пак го излъгах :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме да спечели с ваша помощ. Наистина е важно за нас. Иначе съм съглаен, че е тъпо това с потвърждаването, но за съжаление така са го измислили.

 

Радвам се, че има озовали се smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласът Ви беше потвърден. Благодарим за гласуването.

Успех smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и от мен +1

(гласът ви беше потвърден...)

 

Тя сградата наистина си е красива и няма нужда от агитация, и да не ми беше казвал пак за нея щях да гласувам.

 

УСПЕХ КОЛЕГА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 глас и от мен!!! Това малко ми напомня на една сграда на БМВ, ли беше на GM ли??? Ама е готска!

 

Гласът Ви беше потвърден. Благодарим за гласуването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен глас прегракнал имаш, :mrgreen: стискам палци да сте първи в класацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер пичове сте! Не очаквах да има такъв голям интерес. Няма да мога да ви почерпя всички ако спечелим, но благодаря искрено.

Шкода клуб няма грешка =D>

smile159

 

Това малко ми напомня на една сграда на БМВ, ли беше на GM ли???

 

Предполагам, че имаш предвид сградата на BMW

379267073_d8203075d5.jpg

 

Е за съжаление не е чак такава, но за България мисля, че е доста модерна.

 

Те BMW наскоро си построиха и това:

 

060616001.jpg

 

но за съжаление в по нашите географки ширини все още такива неща са трудно осъществими, макар, че има сериозен напредък по отношение на дизайна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NightSpirit,тя ваща сграда трябва да спечели,защото е най-хубавата!

 

 

;)

 

И аз гласувах за нея :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено и от мен, сградата наистина заслжава награда.

Интересна и на Търговски и изложбен автоцентър "Овърдрайв", но не толкова :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не мога да гласувам за сграда от всяка категория? Това не е измислено както трябва или ще има само една награда, без значение от коя категория ще е постройката!?!

Виждам, че си показал сградите на БМВ, но ти се струват недостижими за нас. Какво имаш предвид, че нямаме толкова добри проекти или чисто технологично не можем да ги построим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то по принцип много малко нации могат да си го позволят това на БМВ и те обикновено са разположени около Персийския и Оманския залив. Какво да говорим за нашия ориент тук. Проектанти определено имаме прекрасни тук, но най-малкото не сме дорасли откъм осъзнаване на инвеститорите. Дано да греша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен! Ти и без да ни караше...ако бяхме видяли анкетата пак за нея щяхме да гласуваме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.