Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автосервиз "Омега"-Стара Загора


lent

Recommended Posts

Към тях се обърнах когато се наложи да сменя цялата предна щанга за управляване на колелата,защото старата имаше много,много големи луфтове.Осигурих си цяла предна-нова и отидох в сервиза.Беше към края на работния ден и вкарах колата на канала."Майсторите" започнаха яко разглабяне с едни грамадни чукове,че чак теб да те дазаболи като гледаш :evil: .Стана ми много нервно и попитах след колко време ще е готова колата-"след 1 час ела" ми отговори шефа им.

Отивам аз след 1 час и гледам че вече регулират предния мост,викам си-"добре!".Плащам колкото трябва(мисля че беше 30лв,но това няма значение)и тръгвам от сервиза....По пътя колата се държи добре-волана нямя луфтове и всичко изглежда ОК,до момента,в който установявам ,че колата прави десния завой наполовина :?: :evil: и с една маневра не мога да я паркирам пред гаража :evil: Отидох до един "личен"майстор,който ме насочи да проверя дали правилно са монтирали новата щанга.Отивам,гледам-о,боже мили-щангата е наобратно!!!!На другата сутрин отивам сервиза,казвам за проблема,и показвам правилното положение на щангата на снимка от "Аз ремонтирам Шкода" ,а шефа им вика:"ми...тва... е невъзможно...ми тя старата...е била така!!!"както са я свалили,така са я сложили другата..."Стана ми адски нервно и в същото време смешно,но си замълчах,че щях да напсувам някого...По едно време тоя отива при "майсторите",и ги пита:"Момчета,вчера видяхте ли как свалихте щангата?-отговор"ми... то...вчера...нямаше време да гледаме"!!!!!!!!!!!!!!

При този отговор всичко за този сервиз и тези майстори ми стана ясно.

Договорих се да ми оправят колата без да плащам,тъй като се оказа тяхна грешка.Уж трябваше да вкарам колата на канала,но в последствие ми НАРЕДИХА да изчакам,докато останат без работа и няма какво да правят,за да я погледнат...Е то добре,да чакам.ама гледам-десетина луксозни коли дойдоха след мен и тях вкарваха една след друга и ги обслужваха,а аз продължавах да чакам вече 3ч.Най-накрая ме извикаха и я оправиха без пари,но смея да твърдя че се отнесоха с мен подигравателно,с презрение,и с надменност!! :evil: Повече не бих стъпил в този сервиз по собствено желание и за ремонт на моята шкодичка!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Този сервиз се намира на края на квартал ''АПК''-срещу ветеринарния техникум!Има един голям заграден двор и халета,а в двора има трафопост,на който стои рекламната табела с името на сервиза-"Омега"

Препоръчвам ти там да не стъпваш дори за съвет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като препатил колега (не от този сервиз, а по принцип) ще си позволя да посъветвам всички по-млади колеги да не си карат колите по произволни сервизи. Или сами си правете ремонтите или при майстори шкодаджии (работещи само шкоди)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Аз веднъж ходих в този сервиз да ми правят реглаж на предницата на Аудито. Специално бях решил да го правя там защото шефа им преди работеше в сервиз "Жигули" до Зора и се славеше като най-добрия на предниците в града.

 

Отивам си аз в Стара Загора специално след като едни Софийски майстори се бяха осрали за реглаж. Проблема е, че волана ми виси на една страна иначе като го пусна колата си върви право. Вкарвам колата гледат мерят след 15 мин. викат готово дай 15 лв. Взимам колата тръгвам и гледам волана овиснал само, че на другата страна smile049 . Връщам се обяснявам какво се е случило, а те ме гледат умно. Повторихме това упражнение още два пъти и така и не можаха да намерят правилното положение на волана.

 

На 4 -тия път шефа като ме видя, че съм със Софийски номер, той сигурно от доста преди това ме е видял ми вика "Покарай я една седмица и, ако има проблем ела пак" smile049 .

 

Много ясно, че нямаше как да дойда, но просто ме разкара интелигентно.

 

Дойдох в СФ и си оправих колата в ХЕЕД -а от който аз съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.