Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Идея за побългаряване


biser.or

Recommended Posts

Колеги, за пореден път сменям семеринга на коленовия вал от към страната на водната помпа и след месец резултата отново е плачевен.Явно нямат вина за това семерингите а прекалено износената шайба.

(по точно мястото на шайбата,което контактува със семеринга) Възможно ли е на старата шайба да и пусна една стружка и да купя семеринг с по малко вътрешно "фи" или да тичам за една нова шайба.

Другата ми идея е да престържа старата и да набия втулка с дейстеителните размери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и двата варианта са удачни

просто като има износване-канал на шайбата,канала прерязва или изяжда уплатнителната устна на семеринга,зашото вала си има аксиален луфт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не си вземеш направо нова шайба , ми се чудиш как да си усложняваш живота :?:

 

Нещо съм си втълпил че не се продават. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.