Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Диаграма за чистачката на задното стъкло


PRR

Recommended Posts

Накратко - престана да пръска и в съответно задната чистачка е почти безполезна :cry: Моторчето се чува да работи, но определено не се чува да се товари. Странното е че не виждам и никъде да прави локва. И последно - случи се след замръзване на казанчето.

 

Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ел моторчето работи .но след замръзване се чупи засмукващата и тагнетяваща част-най вероятно

20 тина лева е ново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е О1 маркуча се измъква от налягането около казанчето но не зная точно къде,огледай по-внимателно около него,ако не го намериш утре ще питам един колега на който му се е случволо няколко пъти,дано съм бил поне малко полезен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е О1 маркуча се измъква от налягането около казанчето но не зная точно къде,огледай по-внимателно около него,ако не го намериш утре ще питам един колега на който му се е случволо няколко пъти,дано съм бил поне малко полезен

 

О1 e. Ще погледна около казанчето но не видях да тече ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни в багажника, под лявата страница...там въри снопа с кабелите и маркуча. Щракаш го на снадката и няма проблеми :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се борих 1 час. Вода не тече, маркучи разкачени няма, моторчето върти, отзад не пръска. Накратко - май bega4kata ще се окаже прав :(

 

Та ще се ходи в ЕТ :( Дано имат налична повредената част...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накратко:

Проблема - откачен маркуч

Позиция - в задния багажник под пода (не в самия капак)

Решение - 16.20лв и 1:30h (20 мин работа и 1:10h чакане колата да влезне).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99% бях сигурен че е маркуч Адаш. ;)

 

Да де, ма никога нямаше да ми дойде идеята да го търся ПОД багажника ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.