Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

изгубен секретен накрайник


doctors

Recommended Posts

Ако секретните болтовете ти оригинални, виж в ЕТ, сигурно ще могат да ти намерят накрайник. Ако не са - разпитай по големите гумаджийници. Там със сигурност имат опит. Успех :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз направих следното при същия случай: отидох откъдето са купени секретните болтове и поисках да ми дадат да опитам с различни накрайници. С един горе-долу ставащ ги развих и си купих нови. Ако не, с повече зор, време и разни инструменти ще успееш да ги развиеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са оригинални, на адаптора има номер. Поръчваш си нов адаптор със същият номер. Иначе в ЕТ ти ги развиват и ти продават нови. На последното ми сервизно обслужване, човек с този проблем се бръкна между 50 и 80 лв. Не си спомням точно.

и му казаха новия номер е ХХ, запишето си го някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.