Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И МОЯТА Я ОТКРАДНАХА.......НО СИ Я НАМЕРИХ!


Боби Доктора

Recommended Posts

  • Отговори 93
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Боби Доктора

    5

  • Odin

    4

  • yohi

    4

  • chicki_besnoto

    4

Най-много писали в темата

Само кафе успях да си направя. Още не съм се избръснал и оправил и бързам да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ ВСИЧКИ ВАС!!! Покрай тези неразбории не съм си платил нет-а и сега "крада" от някакъв рутер в махалата. (Белким и аз взема, че открадна нещо, пък било то и безжичен нет :mrgreen: ) Мисля, че има интересни и важни подробности, които е важно да споделя с вас.

За разлика от Фреш-а аз все още не съм толково изоставил "ония" си връзки в квартала (с което не се гордея) и звъннах тук-там. Веднага се намери "услужлив" ПРИЯТЕЛ, който също започна да "звъни".

МА ТЕ И ДРУГИТЕ УСЛУЖЛИВИ БЕ!!! Веднага я "локализираха" в "офиса". Какво съм преживял и какви съм ги наслушал за два дни - няма такъв филм (пък и аз "главен герой" в него :oops: ). Казаха само: "...не е взета за прасе, нема да я Колят, успокой се...", което идеше да рече - нема да я разкостваме, събери силици и се дръж мъжката - ние ще те потърсим.

Точните цифрови подробности по "събиране на сили" са твърде "лични", мъчителни и болезнени за мен и ще си ги запазя. Ще спомена само ДА СА МИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАМА И ТАТЕ, че ако не бяха те с дългосрочния си кредит не знам какво щях да правя... Между другото и фирмата ми (в лицето на съдружника ми Калин) - под формата на служебни авоари) и негови лични средства беше в готовност да ми даде гръб. Отзоваха се и приятели и роднините на жена ми. Не е лесно да намериш хххх пари в неделя в 11:30 вечерта.

Между другото бях вдигнал на крак такситата си за обиколки из Люлин. Другият ми ортак Ради с личното си такси също обикаля за оглед до сутринта. Аз и Ани и още един приятел

ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ СТАНИСЛАВЕ - НЕ ЗНАМ КАК ДА ТИ СЕ ОТБЛАГОДАРЯ

също сновахме до 5 часа сутринта.

Абе - МНОГО КОЛИ ИМА В ТАЯ СОФИЯ ДА ЗНАЕТЕ!!!

Тактиката по обикаляне е била много правилна. За жалост ни е липсвала мааааа-а-а-а-алка доза късмет и лееее-е-е-еееко разширяване на периметъра, но - здраве да е...

Нищо де - на следващия ден (ако някой се е заглеждал в сериала "Бягство от затвора") почна процедурата по размяна на "сили" и "мъжественост" и игра на нерви и пазарлъци. Всичко протече в една хубава, мека, културна и галантна атмосфера... Думи нямам... :evil: :evil: :evil: Пратиха ме на едно място и си намерих рожбата.

ЕЕЕ-Е-Е-Е-ЕХ АКО БЯХМЕ ПООБИКОЛИЛИ В ЗАДНИТЕ ПАРКИНГИ В БЛИЗОСТ ДО СТАМБОЛИЙСКИ........ :evil: :evil: :evil:

Колата си седеше отзад в паркинга на бизнес-сграда, ЗАПУШИЛА ЕДИН ГАРАЖ!!! Между другото понеже се повъртях доста време до колата ме видяха и собствениците на гаража. Дойдоха да се разправят с мен, че цял ден съм ги бил запушил. Питах ги "Абе - извинявайте ама аз кога точно ви запуших?" Оказа се, че цял ден колата е била там :evil: :evil: :evil: Ама пусто - културни хорица - та не са извикали паяка да си ме прибере... :evil: :evil: :evil:

 

Както и да е - достатъчно писах по моята фиеста. Въпросът е, че колата е при мен. Пари се изкарват. Здраве да има и работа... Заделил съм една сума за "офиса" да вземе да ме запознае с "извършителя". Пък може и да отида с тая сумичка в некой друг "офис" да го помоля той да ПОМОЛИ първия "офис". Абе - няма да ми мине лесно.

 

Сега е ред на важната информация: поговорих си (неофициално) в полицията доста по моя въпрос. Има работещи и искащи да направят нещо хорица там, ама общо взето работата е умрел кон. Важно е какво разбрах (и полезно). Напоследък случки като моята бележат страхотен пик. Лошото е, че зачестяват случаите с насилствено сваляне от автомобила на светофар. Излишно е да казвам ХОРА НЕ ДОПУСКАЙТЕ МОЯТА ГЛУПОСТ ДА ВИ ПОПАРИ И ВАС. Лошото е, че разбрах, че последния месец има страхотен бум НА ШКОДИ!!!

 

Аз вече си имам обица на ушето. Не допускайте да Ви сложат и на вас.

 

ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ПАК НА ВСИЧКИ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: мааааа-а-а-алко да си стъпя на крачетата (да се оправя с "офисите" и подмените на ключалки и дистанционни у нас) пък - ще почерпя :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се рдвам за гран финалето. Честито Боби :!:

 

П.П.: Сега да си монтираш втори имобилайзер с който колата да работи на място, когато не си вътре, изключване на ДВГ и заключване през тутурутката и каквото още се сетиш, иначе не те признавам за СОТ сервиз :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах от къде са ти взели телефона за да се свържат с теб...крадците имам предвид.

ооо с това много бързо се справят . Не знам как но са бързи.

Всъщност имам предположение:

Когато звъннеш на някой "познат", той проверява дали колата е "обявена" и така така по веригата олекваш с няколко хиляди лв.

На мой приятел му бяха вдигнали колата по подобен начин (не запалнеа но пак за секунди) Та така се разви цялата ситуация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах от къде са ти взели телефона за да се свържат с теб...крадците имам предвид.

'Ми той Боби е написал, че е звънал на "приятел" - те нещата си вървят по веригата - първо в едната посока, а после и в обратната към Боби :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах от къде са ти взели телефона за да се свържат с теб...крадците имам предвид.

'Ми той Боби е написал, че е звънал на "приятел" - те нещата си вървят по веригата - първо в едната посока, а после и в обратната към Боби :D

 

Най-лошото момчета е че в някои случаи наши приятели стоят зад цялата далавера :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че си си я върнал. Оправен човек си ти 8) :mrgreen:

А на извършителя 100 тояги ще са му малко!!! :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

 

Я, бързо се регистрира? Ейййии-и-и-и-и. Това модерните комуникации (инфото) е големо нещо...

 

В какъв смисъл го казваш това колега?

 

http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t= ... c&start=30

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз докато разбера, че станало лошото ти си успял да си я върнеш. Радвам се много, че колата си е пак при теб. Жалко, че си поолекнал финансово. Гледай напред и не се ядосвай. От нерви човек си скъсява живота, а няма смисал. Както казват шопите: "Оти да се коса, като ке ми мине"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

 

Я, бързо се регистрира? Ейййии-и-и-и-и. Това модерните комуникации (инфото) е големо нещо...

 

В какъв смисъл го казваш това колега?

 

http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t= ... c&start=30

 

Sorry - май те сбърках с познат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-добре е,че си описал ситуацията...

-полезно е за такива тарикати като мен-аз постоянно го правя този номер...

-сега се заразмислих сериозно...

:!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега е зима. Колите, които нощуват на открито на сутринта са скрежасали. Аз първо паля колата, оставям я да работи и после почвам да почиствам. След този неприятен случай на колегата Боби Доктора се замислих, че почистването на предното стъкло и по-специално тази част от към шофьора вече ще я оставям за най-накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че са я намерили, щото това не е случайна кола, ама ми е кофти за изваждането.....онова хххх.

Съдба. Дано на никой не се случва!!!

Пак поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много се радвам, че си си я върнал. Вече ще сваля снимката и от таблото на моята :) (бях разпечатал една снимка на Марта и заедно с нек'ви описания си я сложих на подходящо място [да го виждам] в колата ).

Адски ми е неприятно обаче, че за пореден път се показа колко сме безпомощни, незащитети и в т. нар. "Полиция" само ни повдигат рамена и трябва да разчиташ на "приятели" :evil:... Да плащаш за това че си бил ограбен....... Наистина пари се изкарват, ама как! Ако се изкарваха лесно на никой нямаше да му пука, нали!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, огромни честитки и от мен, стискам палци никога повече да нямаш подобни гадни премеждия!!! :!: Айде дано сега успееш да се отпуснеш, празнувай, има за какво smile159 smile135 smile142

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на Боби дали му е до празнуване, но крадците със сигурност празнуват някъде!!! :evil: Ще хапнат и пийнат за негова сметка....

И след това, с нови сили и самочувствие, ще подгонят следващите жертви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм видял темата, хем вчера влизах във форума, ама пусто тези "важните" не ги чета много-много. Направо като прочетох и не можах да повярвам. Радван се, че всичко е завършило добре, макар че стреса и нервите си остават за твоя сметка. Ужасно е наистина, че през 2008г., когато в САЩ те вкарват в затвора за 2 бири зад волана или ако тормозиш кучето си тук все още екшъни от този тип са си нормални. В тая държава защитата за нормалните хора не е слаба, тя просто я няма. Всеки може да направи на всеки каквото си поиска без да се притеснява за каквито и да е последствия. За съжалените такива ситуации тип ранните '90 години все още се случват и то на обикновените хора. Хубаво, че Марта е добре, дано и собственика да е добре... след няколко бири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, честито! Бая скъпичка ти е излязла тая обеца на ухото, но поне се радвам, че излязох лош пророк и не са разкостили Марта по бързата процедура или не са я забъркали в големи апашки каши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак днес виждам темата е ме хвана яд. Боби, аз работя в 9-то и видях вчера шкодата на тротоара пред районното. Особено зимата такива кражби са много. Единствения начин е да кажеш, че при качване в колата някой те е нападнал, взел е ключовете и е избягал и си правиш синина примерно на челото. Такива кражби случайно не стават, следили са те 100%. Ако ти трябва помощ за нещо кажи, ще дам телефон на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.