Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И МОЯТА Я ОТКРАДНАХА.......НО СИ Я НАМЕРИХ!


Боби Доктора

Recommended Posts

Нямам думи smile183

Боби, трябваше още вчера да пуснеш темата smile166 , сега шансовете да я мернем някъде много намаляват...

Напъни се да си спомниш дали някой не се е въртял наоколо.

Огледай навреме мястото, както и в посоката накъдето са отпрашили за видеокамери - да не затрият записите!

От полицията сигурно са го направили, но не се знае колко съвестно.

Къде стана случката и в коя посока заминаха?

Нямаше ли някое такси наблизо да ги последваш!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Боби Доктора

    5

  • Odin

    4

  • yohi

    4

  • chicki_besnoto

    4

Най-много писали в темата

днес като разбрах от Миро ,направо ми се сви сърцето,помислих че за новата говори.После като поясни се поуспокоих малко.Не че и за тази не е жалко но...какво да кажа освен че съжелявам за това което те е сполетяло.Мисля че ще ти се обадят да ти я върнот с/у сума.Дано така да решат.Ако може с нещо да помогна,насреща съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:(:(:( Горката шкодичка. И аз ще гледам за нея. Дано се намери. Баси наглеците, да ти свият колата докато си на 2 метра от нея...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЪщото нещо с моя комшия се случи.Пред блока има магазинче и сутринта слязъл да си земе кафе а колата на метър и половина от него,накрач ни кафе ни бмв за 15 бона.После му се обадиха за откуп срещу некви пари ама са ги хванали полицаите майче нзм щото каза че не е давал пари а си зе бмв-то.

А аз глупака сутрин слизах(преди тая случка)палим си голфето,зарязвам го и си отивам до магазинчето зимам си кафе,цигари лафче си права-но откакто стана тва питайте ме дали права така.Не чакайте да стане нещо подобно за да спрете да си оставяте колата запалена дори за секунди.

Много ми е гадно за колегата,ще се озъртам ама най-вероятно е да се свържат с него за откуп :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам много Боби, стискам палци да си я върнеш жива и здрава, и най-вече никога вече да нямаш такива неприятни случки. За съжаление съм си занемарил контактите в "онези" среди и трудно мога да ти помогна, ако видя или чуя нещо все пак, ще свиркам :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти случка, Боби, но за съжаление не мога да те обнадеждя. Щом в колата е бил само малкия талон, то няма да могат да я продадат без големия => сигурно вече се разчарква в някой гараж. По-оптимистичния вариант е да са я отмъкнали, за да извършат с нея друго престъпление, но и в този случай дрои да се намери след време колата зарязана някъде /дай боже невредима/ знаеш какво следва - полицията я задържа като веществена улика и чакаш седмици, дори месеци да си я вземеш... :(

 

p.s. Ще пусна темата ти в Тунинг и Пежо форумите, където имам рег:

http://www.tuning.bg/forum/posting.php? ... 3dc3d6d23e

http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?f=2&t=31262

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думи нямам!Днес се видяхме с колегата nicolas и по край другите работи ми сподели и за тази много непроятна случка за Боби.

Лично аз мисля,че е някой наркоман тоя крадец!

Боби,надявам се всичко да приключи благополучно и полицията да си свърши работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Кранкенщайн е абсолютно прав - без пълния набор документи колата трудно може да "изчезне" извън България. Темата вече е и във форума на Алфа, не че има огромно значение, но все е нещо :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мед ми капе от сърцето. Браво колеги, за пореден път доказахме, че сме един сплотен колектив с ОГРОМНО СЪРЦЕ! Боби ще ви благодари за задружните усилия, но искам и аз да го направя като администратор на този прекрасен форум. И сега ред на добрата новина. Снощи Боби си взе колата обратно. Спомена, че има проблем с нета и след като видях, че все още нищо не е писал, явно не е успял да го отстрани, реших да споделя с вас добрата новина. Подробностите ще бъдат от него.

 

БЛАГОДАРЯ!

smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф,това наистина е добра новина. Щях да помоля един приятел от ОК Супертранс да я пусне по станцията,но вече няма смисъл. Важно е,че колата се намери и дано е в добро здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам за Боби :D ,такава кола щеше да е жалко да се погуби.Дано на никой,никога, не се случва такова нещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, наистина се радвам, че нещата са се развили добре! Дано никога повече не ти се случва подобно нещо!

 

П.П. До довечера ще се постарая да са изтрити всички теми, които аз или мои познати сме пускали по авто-форумите по повод неприятната случка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала-ураааааа има хепи енд-много се раздвам за Боби!

Всичко е добре,щом свършва добре.

Надявам е в цяло-състояние-в смисъл Боби беше слагал сенник с монитор,камери и тн......

 

Айде Боби-довечера банкет в твоя чест правя!

 

smile135

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt004 \:D/ smile159

 

Браво, искренно се радвам за Боби :!: Такива случки обикновено не свършват с happy end, еле пък и толкова бързо :!:

 

Още веднъж добре дошла обратно на Марта !

 

Боби, как стана всичко ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно се е получило че количката си е обратно в нейното си боксче. smile179 smile161 Поздрави и от мен!!! Трием темата от форума на Рено.

 

EDIT: Чакаме подробности как се е развило действието! Имаше ли екшън?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх, браво браво! Чакаме подробности!

 

...Трием темата от форума на Рено...

Информирай хората първо, че колата е намерена! Те също биха се радвали да узнаят, че всичко завършва с happy end. smile140 smile140 smile140

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано тук и по другите форуми да сме помогнали smile162

Боби, казвай подробности!!!

И да не забравяш всяка година курбана :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откуп

или чрез задружните усилия на автофорумите се намери колата ?

 

Найстина е чудесно че все пак е отново при собственика си . smile163

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.