Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И МОЯТА Я ОТКРАДНАХА.......НО СИ Я НАМЕРИХ!


Боби Доктора

Recommended Posts

Снощи - към 18:30 пострадах здраво поради собствената си наивност и глупост... :oops: :oops: :oops: Взех Марта (зелената) от автомивка и пътьом към къщи спрях да си взема цигари. Принципно НИКОГА не правя тая глупост, но за беля :evil: си нямаше работа и тоя път я оставих да работи НА ДВА МЕТРА ОТ МЕН. Поглеждах я два-три пъти и накрая я отгледах... Отначало не повярвах, че ми се случва нещо лошо. (Много пъти сме си правили тия майтапи с приятели) Даже сме сваляли волан от ладата на един приятел докато плащаше в Шел. Викам си "...кой *** сега ме майтапи?" Докато не видях как идиотът доста рисково се изстреля и МИНА НА ЧЕРВЕНО... Лошото е, че ключовете (ЕСТЕСТВЕНО) и талона на колата си бяха вътре. И ключовете (от къде ли не...)

Не знам защо я пускам темата. Може би за да споделя резила си публично. (белким така ми премине по-лесно) Разчитам на Софийската колегия за някой "чифт" очи в повече. Всички доста добре познавате колата. Не е "най-обикновената".

Телефонът ми е 0887 601 759.

 

005335712-big.jpg

005335718-big.jpg

005335785-big.jpg

005336571-big.jpg

005336721-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 93
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Боби Доктора

    5

  • Odin

    4

  • yohi

    4

  • chicki_besnoto

    4

Най-много писали в темата

Лошо колега.. Много лошо. Дай снимки на колата и разрешение да я пуснем по други форуми, практиката не е особено резултатна, но знае ли човек..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман от крадци. Отврат. Записвам телефона. Ще гледам за Марта...аз по принцип гледам октавиите, които срещам.

Сртсикам палци да се оправят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, Боби, просто и мен ме е яд да ти я вземат!!!! :x Имам спомени от първите ми идвания на срещи как обясняваше, че си си взел лаптоп само да накараш газовата да работи оптимално и вързан в реално време VAG-COM си карал! :x

 

Мнооого ме е яд! Силно се съмнявам, че ще я намерят - прекалено ценна е! Ще гледам като съм по улиците за нея, ама си ги улеснил с талона и ключовете.....

 

Многоо яд, много! Айде дано скоро някой колега ти звънне и ида си я прибираш....

 

П.П. За момент реших, че става дума за новата.... ама то и старата си е ценна.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде стана тази неприятна случка? :roll:

Замисли се, че надали са те следили, за да ти вземат колата. Логично, това е някой квартален пропадняк. Шанса да не е от този квартал е малък. Ако бях теб, щех да се разходя с още едно-две едри момчета (и ти не си дребен :mrgreen: ) и да разглася из кварталните отрепки, че ако колата ти се появи мирно и тихо няма да чупиш крака и ръце. Знам ли... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, Боби, съжалявам! Не знам каква е била идеята да откраднат толкова нагласена кола, защото определено няма да останат незабелязани с нея. Ще се оглеждам, напоследък доста движа из София. Стискам палци поне веднъж полицията да си свърши читаво работата! Имаш едни очи в София от мен! Надявам се да си върнеш Марта :cry:!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мръсни ши*ани копелета. :evil: Това не е държава!

 

Моите съболезнования. Дано скоро се появи. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да й сложиш една снимка във първия пост. Все пак така ще се знае какво се търси. Ще гледам и аз. И бой голям трябва да падне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Независимо, че ти звъннах веднага след поста ти, да кажа и тук. ЖАЛКО за случилото се, чувствам се ужасно след като разбрах за бедата и няма да се кротна, докато не си прибереш обратно Марта. И нали знаеш - насреща съм за всякакво съдействие!

 

От снимки на колата няма смисъл. Да не мислите, че някой ще тръгне да я кара, че ще иде на пазара за домати с нея :?: А до колко е ценна? И какво й е ценното? Просто кола, която на някой ще му докара някой лев. Нито повече, нито по-малко. Дали е Шкода, Рено или каквото и да е - все тая. Няма значение и колко е нагласена. Единственото важно нещо е цената. В момента колата със сигурност е на някой паркинг или в някой гараж с разкачен акумулатор...

И друго, което му го казах на Боби преди малко по телефона. След кратка справка (където трябва) ми казаха - от септември месец на сам има бум на откраднати коли, точно по този начин - спрял за кафе, спрял за цигари, оставил да загрее докато затвори гаража и т.н. И никой застраховател няма да изплати сума за откраднат по този начин автомобил.

 

По молба на Ицо (pow) пускам темата като "Важна", дано това да помогне по един или друг начин, ако не на Боби, то поне на някой "потенциално изгорял" :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено съжалявам за загубата и Ти пожелавам скорошно възстановяване на същата. Колата не съм я виждал на живо (за което съжалявам), но си нахвърлях отличителни белези и обещавам да се оглеждам внимателно за нея!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу :cry: не мога да повярвам Боби......

 

Много съжалявам-като видях темата отначало,помислих че е някаква шега и след 1 мин като рефрешнах я гледам като ВАЖНА!

 

Дано е кражба тип-квартален пропаднал келеш който ще се повози и после ще я остави някъде-искренно се надявам да е така......

 

Ехххх Боби :( :cry: :cry: :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кротък съм ! Обяснете кво общо има държавата със случая ?

Сякаш на друго място не крадат коли.. при се,че е била оставена запалена.. Наистина жалко за колата и дано се намери

... виновна държава като има дупки виновна като има корупция, виновна като има катастрофи, виновна като има кражби,виновна ви е за све !

 

ВИЕ СТЕ НЕВИННИ !!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Колега спазвай добрия тон и не обиждай колегите.

Благодаря ти.

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случилото се. Дано се намери!

Сега е важно да си смениш брави и ключалки на имотите чиито ключове са били в колата. Това ти разбира се си го знаеш... Наистина не е лошо да пуснеш снимка на колата за всеки случай.

За откуп ..дано се обадят..но едва ли. Това се случва обикновенно за доста по скъпи коли.

 

Стискам палци да се намери.

 

П.С. Наистина в момента има бум на кражбите на автомобили и на взломовете в апартаменти. На мен ми разбиха апартамента преди седмица...та знам как стават нещата :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееба*ти :!: Това вече на нищо не прилича :evil: . Като се сетя и за момчето с откраднатата Хонда от Варна, на един приятел А6-цата изчезна лятото....

 

И на мен ми е жал за Октито, Боби. Понагласена беше да му се не види :evil: .

 

Дано да се намери цяла, поне изоставена някъде :x ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

 

И аз много съжалявам за загубата... стискам палци да има щастливо развитие скоро... ако случайно я забележа със сигурност ще опитам да я спра на всяка цена и да се обадя...

 

Колегата karaibrahim много добре го каза... 100% е квартално наркоманче, което се е възползвало от ситуацията...

 

...Замисли се, че надали са те следили, за да ти вземат колата. Логично, това е някой квартален пропадняк. Шанса да не е от този квартал е малък. Ако бях теб, щех да се разходя с още едно-две едри момчета (и ти не си дребен :mrgreen: ) и да разглася из кварталните отрепки, че ако колата ти се появи мирно и тихо няма да чупиш крака и ръце. Знам ли... :?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах тема за колата в тунинга и във Фолксваген форума:

 

http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=2&t=108450&p=1310665#p1310665

 

http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?p=1496103#1496103

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, мой познат, на който наскоро му откраднаха кола, каза че е хубаво след ден-два да минеш през някое районно(не това, в което си записан ти, а друго) и да провериш дали наистина колата е пусната за издирване, защото много често ги забатачвали нещата - при него на третия ден, след като е съобщил за кражбата, колата не е била пусната за издирване. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега позволих си да пусна темичка за клоата ти във Форума на Рено http://www.renault-bg.com/smf/index.php?topic=53143.0 Дано някой я засече някаде и тии звънне (оставил съм твоя телефон в темата). Успех в търсенето!

 

EDIT: Надявам се поне големият талон да си е в тебе!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надали само топли думи ще ти помогнат, но и аз да искажа мойто съжаление за колата и обещавам да се оглеждам за нея! Дано всичко завърши благополучно! :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

EDIT: Надявам се поне големият талон да си е в тебе!?

 

ВХ е само с един талон. Дано да си я пререгистрирал по някаква причина по-скоро... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.