Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия рс 1,4


bega4kata

Recommended Posts

Не, това просто е Фабия със Sport Pack пакет + някакъв "афтърмаркет" тунинг на двигателя. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабия РС МК1 излезе през 2003 година!

 

Не е рано да излезе МК2-от излизането на Фабия 2 се говори във форумите ще я има ли,или не-първо беше с 1.8 турбо 190к,после с 1.4Т 170к.с. все още обаче няма нищо официално.

 

Тази Фабия е със спорт пакет!

Двигателя който е на снимката НЕ Е от тази Фабия(червената),а е от бяло-чено-синя(може да се види в Интересни връзки) която е концепция на Проджект Енджинеринг :) !

 

По първоначална инфромация,догодина трябва вече да има официална информация-засега се говори,че може би ще излезе към септември,но..........

 

Особенно в Западна Европа Фабия МК1 имаше голям успех като продажби-главно в UK.

Аз мисля,че пускането на МК2 ше бъде добър ход.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро този пакет ми изглежда като продължение на този пакет за Fabia Mk1, който се води Fabia GT [в немското мобиле се продават доста такива Фабии]

До колкото знам, разликата с обикновената Fabia е само в предната броня.

 

skoda_fabia_gt.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.4Т 170к.с.

 

smile153 Фабията ще кърти мивки ако е с това моторченце .:. smile102

 

smile188 Вуду, на твое място бих си мълчал...смешен си с тези изказвания...ама много! Мисля, че всички те видяхме на една среща как се шашна от Октавията на Васко, дето е "само" 110 дизелови коня и избяга с писъци при 120-ката :mrgreen:. Така че, точно ти е малко смешно да се изказваш на тема коне. smile076

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

170 коня на това леко купе, определено А класата на мерцедес и други по-луксозни возила ще се почувстват застрашени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо общо няма opc със vRS на Шкода по скоро може да се сравнява със Cupra на Seat и с Golf R32 и т.н. според мен и то ако може

Инче би ми харесала Фабия 2 с 1.4 TFSi 160/170 кончета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей,не може да ви заблуди човек

снимките са от интересни връзки :mrgreen:

ама няма ли да излиза вече де :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.