Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за Columbus


stenly

Recommended Posts

Върти ми се една много извратена мисъл, та в тази връзка искам да попитам дали се запознати колко кеш върви колумбоса в германия или чехия? Пак ли е 2,500 евро или може да се намери и за 1000-1500 :mrgreen:

 

Дали разликата с Nexus е толкова голяма?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го на по-добра цена ето ТУК

 

Някой пазарувал ли е от този сайт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го на по-добра цена ето ТУК

 

Някой пазарувал ли е от този сайт?

 

Някъде толкова,само че в лева го гледах в някой и-бей.Обаче втора ръка и добър външен вид.

 

Забравих да кажа-взимах си преди време странични мигачи(с 4 диода) за Фабията само да пробвам.Нямаше никави проблеми с доставката.Мисля че през пей-пал плащах.Иначе след това бях приготвил списък за към 1500,но продадох Фабията преждевременно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ebay давали много дефекти.

Има и голям риск да не е от Шкода, и съответно почва да се държи като в VW - показва VW лого, дава техните сервизни центрове и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,до къде стигна с навигацията???

взе ли я???

сподели как работи моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.