Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Миро от Княжево


qtuk

Recommended Posts

0898843633 -Миро. Страшен диагностик.Като човек е много свестен. На мен ми разглоби карбуратора смени ми мембрани ходихме с неговата кола до магазин на шкода за части и накрая ми направи перфектни настройки.Отне му няколко часа и ми зе 40лв. заедно с частите дето смени.Намира се в стария сервиз на жигула, княжево

[/b]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Сервиза се казва MIROAUTO и се намира на ул. "Евлия Челеби" 55 в княжево.(едни дълги бели халета до футболно игрище)

Човека прие колата веднага и ми отремонтира карбуратора за около полвин ден.

Цените според мен са добри (45лв за труд, 27лв беше ремонтния комплект за карбуратора)

Сега остава да покарам колата няколко дена и да видя как се държи спрямо преди.

 

............................

 

Един ден по късно колата си работи перфектно и на газ и на бензин. Браво на Миро ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.