Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изтощен акумулатор


nikistan

Recommended Posts

Здравейте на всички от форума :) Отсъствах 5 мес от страната и като се варнах установих,че акумулатора на фабийката тотално се е скапал.Няма аларма, централно, на дисплея нищо не свети и т.н.Прочетох написаното във форума,но все пак искам да ви питам! Има ли нещо особено при смяната, означава ли че данните от компютъра са изтрити и до какво може да доведе това?Решил съм в понеделник да купя нов, но се чудя какъв ще е подходящ за този мотор.Мисля да е необслужваем,макар че е по скъп,но колата не се кара много често :? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички от форума :) Отсъствах 5 мес от страната и като се варнах установих,че акумулатора на фабийката тотално се е скапал.Няма аларма, централно, на дисплея нищо не свети и т.н.Прочетох написаното във форума,но все пак искам да ви питам! Има ли нещо особено при смяната, означава ли че данните от компютъра са изтрити и до какво може да доведе това?Решил съм в понеделник да купя нов, но се чудя какъв ще е подходящ за този мотор.Мисля да е необслужваем,макар че е по скъп,но колата не се кара много често :? Благодаря предварително!

 

Какви данни, какви 5 лева? Ако имаш ел. стъкла с автомачтично вдигане (т.е. да им подадеш импулс с бутона и те да се вдигнат) трябва да ги обучиш. Ако дълго време ще я оставяш без каране е хубаво да изключваш акумулатора. Този ако не е прекъснат защо просто не го заредиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.