Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция-къде е мястото за кука за дърпане


shotik

Recommended Posts

На тази снимка е новата ми кола Шкода Фелиция на път за София

 

009144770.jpg

 

Вече я пререгистрирах,започнах да я разучавам ,четох ръководството за управление ,но то е от 1994 г и там е показано място за завиване на кука за дърпане на колата при нужда,но на моята капака над мотора е друг и немога да го намеря мястото за завиване или друго място за захващане на въже за дърпане.Моля който има от този модел Фелиция да ми подскаже.

 

Снимки не съм правил,само когато имах възможност я снимах като наваля снега и не се вижда от него.Като се оправи времето ще я снимам и покажа.

 

Ето снимки от обявата за нея

 

48427_952_XL_1216621776.jpg

 

48427_952_XL_1216621802.jpg

 

48427_952_XL_1216621789.jpg

 

48427_952_XL_1216621817.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех ама и ти, кога я взе и вече реши да я дърпаш! В старото ръководство няма да намериш, щото фелициите преди фейслифта /като моята/ имат вградени куки, а твоята се монтира допълнително на винт, предполагам на същото място като при старите - долу вляво трябва да има отвор с резба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех ама и ти, кога я взе и вече реши да я дърпаш! В старото ръководство няма да намериш, щото фелициите преди фейслифта /като моята/ имат вградени куки, а твоята се монтира допълнително на винт, предполагам на същото място като при старите - долу вляво трябва да има отвор с резба

 

Мите,то никога не е късно човек да стане за резил,затова искам да се предпазя.Затова показах и снимка направена отпред,днес я оглеждах,но никъде няма отвор или капачка,има капачка отзад.Утре съм пак свободен и при подходящо време пак ще гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувам за черната пластмасова решетка под левия (шофьорския) фар.

Ако не е там - другата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Проверете в някой от средните отвори на пр.броння в десният край,поглед срещу колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Проверете в някой от средните отвори на пр.броння в десният край,поглед срещу колата. А можеби пространството под някой от фаровете има капакл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Поздравления за новата придобивка!

На "Фелиция" с новата маска би трябвало търсеното място да е под капачката за десния фар за мъгла ("пасажерския", т.е., не "шофьорския").

 

Така поне твърдят руснаците:

http://www.forum.skoda-club.ru/viewtopic.php?t=55&highlight=%E1%F3%EA%F1%E8%F0%EE%E2%E0%F7%ED%FB%E9+%EA%F0%FE%EA

 

 

http://www.forum.skoda-club.ru/viewtopic.php?t=18545&highlight=%E1%F3%EA%F1%E8%F0%EE%E2%E0%F7%ED%FB%E9+%EA%F0%FE%EA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чесетито и много безавариини километри! куката за дърпане се намира зад решетката на десния халоген. в комплекта трябва да имаш такава кука, на нея е закачено една оранжева плочка и с нея много лесно се маха решетката. куката е с лява резба стъпката не мога да ти я кажа ама ако я ползваш завивай я до края че много лесно се криви!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Куката ти се намира в багажника , ако я има . Сваляй двете предни решетки за халогените на пр. брона и търси място за навиване на куката (ако я имаш) Първо си свали дясната решетка . ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес свалих решетката на десния допълнителен фар и се видя мястото за завиване на куката.Като купих колата нямаше нищо от инвентар и сега си набавям.Дадоха ми една кука вероятно от VW,но резбата не отговаря на размера на гайка на колата ми,ще търся да купя.

Благодаря на всички които ми писаха !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shotik, само не разбирам нямаше ли хубавки фелиции внос в софия и региона за тези пари, че реши да си вземеш чак от Русе, бивша служебна при това базова? :roll: Колата я гледах с приятел който търсеше фела и бях сигурен че тоя посмъртно няма да и вземе толкова...Иначе честито и дано нямаш проблеми с нея ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен ,че за 3000 лв взех кола на 7 г,запазена е ,мотора е мн.добър,по ходова част няма проблеми,няма да тропа,а и не бях мислил да търся,така че благодаря за поздравленията и се надявам да ме вози и аз да си я пазя.Всякакви други коли от други марки на тези години бяха над 5500 лв,аз това можех да си позволя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колата има вид. Явно на новите коли теглича е едно желязо което се навива - така оня ден на комшията с Лагуната се дзверихме къде е.. и той извади желязото от багажника - та искам да кажа от VW ако не става, пробвай от рено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен . И аз я гледах и се чудих точно за тая кола ама взех една дизел. Дано да те слуша много километри и благодаря за темата че и аз се чудех каде се навива куката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийни километри!

 

Абее то и аз скоро се чудих на О2 къде се навива, че се наложи...Добре, че книжката с указанието си стои в колата под "пасажерската" седалка... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото и аз гледах обявата и много ми хареса. 4естито.А трябва да знае6,4е на 1-ва страница на ръководството за skoda има разписание на автобусите и влаковете.............майтап бе уили.Избора ти е идеален не се притесняв

ай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кука може да се изработи и ще излезе сигурно 5лв. с труда на майстора, така че повече от 10лв. няма сми да се дават. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямах приспособлението за теглене и изпробврах от голф 3ка,стана.Фелиция 1,3 95та год..

На автопазара в Горубляне имло човек,който продава орг.халки по около 10 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за спама, ама някой мойе ли да ми каже във Варна от каде мога да си намеря такава кукичка???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.