Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лостче за чистачки-първа степен


van_persie

Recommended Posts

Здравейте, не ми работи на лостчето на чистачките първата степен (интервала), а при слаб дъжд е доста досадно да играя неговата роля. Не знам дали е от лостчето или от нещо друго, затова пускам тема и ако някой може да помогне, благодаря ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Провери си релето за интервала на чистаките или най - добре направо купи ново почти е 100% ва вероятността да е сдало багажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Провери си релето за интервала на чистаките или най - добре направо купи ново почти е 100% ва вероятността да е сдало багажа.

А къде се намира това реле, не познавам колата си толкова детайлно? Благодаря предварително, колега, ти винаги се отзоваваш на каквито и да е "тъпи" питания (каквото е моето) ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не познавам много Фелицийте , но според книжката ако си с новото табло е средното реле на горния ред / по- далече от бушоните / ако си със старото табло е реле А / означено е на платката reA / и се намира горе в левия ъгъл на платката.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах книжката и мисля, че е това, което казваш-бялото горе, от което излиза някакъв кабел

l_bd451d756b0a4912816312573281d452.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.