Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Относно резервоара за гориво


lent

Recommended Posts

Колеги,искам да попитам за вместимостта на резервоара за гориво при 105/120,тъй като по този въпрос срещам разногласия.В сервизната книжка,и не само там пише 38л.,но какво точно означава това-до капачката за наливане или само до запълване на двата резервоара,без количеството,което евентуално би се събрало в тръбата???Защото колата няма изкл.клапа и трябва аз да казвам колко литра да наливат......Също така тази информация би ми била полезна да се ориентирам дали от бензиностанцията лъжат,защото познати имат случаи,в които при вместимост 55л. и гориво 4-5л.в резервоара,наливат 63л.бензин 95!!!!

Ако някой знае повече по въпроса,ще му бъда много благодарен за предоставената информация.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата няма изкл.клапа, но пистолета има, така че няма страшно да ти прелее. Ако искаш да проследиш някой- си налей в тубичка.

Според мен можеш да събереш в резервоара повече от 38л. Знаем че винаги слагат запас. Както е и със максималната скорост на автомобила! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.