Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

идея за мойте любими куки


esto

Recommended Posts

като си седя си бъркам в носа и чета из форума в една подобна тема ми дойде идеята да вземем да си направим една колекция от снимки на куки в нарушение или неподобаващо за униформата им държание.

аз например съм виждал патрулка паркирана на входа на подлез,сложили радара и на предния капак пият кола,карат без колани,светлини,минават с патрулката през градинки за по-напряко, паркират на магистрала в насрещното и много др.

ако съберем повечко интересни снимки може и да ги пуснем по някоя телевизия да се видят колко струват,а не само да се крият зад храстите и да тормозят населението.

законите трябва да се спазват от всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз одавна ги чакалея и да ги снимам.Лошото е,че съм с мобилен телефон-а хората искат снимката да има дата и час на нея! :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може след като ТРЯБВА да всяваш респект и уважение да си позволяваш да правиш грешки. Недопустимо е!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, на мен ще ми е по интересно да видя снимана поне една кола с включени фарове и вътре да са с колани. Аз досега такава не съм видял. А това да се движат по правилата, да подават мигачи, хептен ... Нали затова са станали полицаи, за да са над закона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано скоро има хубави снимки , че да тръгнат из нет-а със страшна сила :mrgreen: .Колкото до твърдението , че и те са хора и грешат...да грешат в извънработно време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съгласен съм с вас, но не слагайте всички полицаи под общ знаменател! Предполагам, че на всеки един от изказали мнение по темата му е правен компромис!

Р.С. Защо всеки гледа в чинията на съседа, а не в своята! smile044

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, но и всеки е глобяван неправилно и не всички полицай са такива,в темата става въпрос за тези които са срам за униформата,и са от МИЛИЦИЯТА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.