Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

интересна шкода


skodafen

Recommended Posts

Има цял репортаж с шофьора на това такси! Вижда се доста и колата. Мисля че беше от шоуто на Нед...

http://www.vbox7.com/play:e91d4b69

От 2:25мин натам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано този човек според мен ползва стимуланти, последствията от които може да са непредвидими :?

Евала за старанието, но за разлика от други подобни ентусиасти (има 1-2 таксита, в които раздават бонбони и тн и тн, има тролей на мечтите в София, в който шофьорът за Коледа се облича кат Дядо Коледа и раздава подаръци...), но този нещо ми изглежда по-откачен, отколкото мога да приема за нормално :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за стимулантите, но определено не бих се качил при шофьор, който много често ми споменава бога, и говори за божественото, за прошката. Много ме изпълни човека, но това хрумване подхожда повече за разнос на пици по домовете, но Евала за хрумването и реализацията. Освен това ми хареса че мисли много позитивно, шофира без злоба, което вече е голяма рядкост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.