Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем при палене на РС!?


Ivan83

Recommended Posts

колеги имам питане.... тази сутрин като запалих моята РС-ка... светна на борд компютъра една лампичка червена /червена ..знак за температура и под неу вълнички/, намира се в горния ляв ъгъл на борд компютъра!! ...Някой може ли да каже какъв е проблема и защо светна!!! Започна да мига и зумера свиреше... изгасих я и повече не е светкала!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми колега-въпреки че си в климатичен район в който преобладават по-високи температури,спрямо другите градове (иключвам Петрич,Сандански и тн!

 

Нормално е:антифризът е течност!

Течностите студено време се свиват,а топло време се разширяват! Ако нивото не е било много високо на антифриза и се е свил може да се получи падане под "минимума" и да почне да бучи!

 

Нищо сериозно-доливаш и караш!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета и аз си помислих същото!!! ..щот беще -3 С .. утре мисля да го сменя направо целия и без това е още с оригиналния...само се чудя къкъв да купя!??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

G12 !!!

 

Дори G12+. Но не слагай само антифриз, защото G12 и G12+ са доста агресивни към съединенията, пък и са гъстички. Разреди с дестилирана вода според оказанията на антифриза. Аз винаги съм ползвал антифриз Valvoline и нямам оплаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.