Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Празни мисли III - "Тайфуни с нежни имена"*


new_

Recommended Posts

Някой спомня ли си под какво име се продаваше митсубиши паджеро в испания??? там изписано pajero означава ч*киджия и някак си не върви така да в продават :mrgreen:

 

:mrgreen: Вярно, това го бях забравил, там поради тази причина си го продаваха с американското му име - Montero :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    7

  • biser.or

    4

  • BlackPearl

    2

  • filipkarolev

    2

Най-много писали в темата

Мица - от мръсница (курвенско червено hilezh.gif)

 

PS: Тоя емотикон много ми липсва в нашия форум :(

Вече го има .:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един авер все ме бъзика, че Октавията ми не била "Лаурин и Клемент", а "Кирил и Методи" :mrgreen: .

 

Иначе съм я кръстил Клементина, респективно от "Лаурин и Клемент". A е момиченце, защото с дизеловия мотор мърка като котарана 8) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом за имена говорим волга -мацко-която е при нас на подръжка и е номер 1/ако някой прояви интерес ще пусна снимки/година на произв.1962

 

 

Таз Волга да не е пикап?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Peugeot - Полуидиот

 

Вафла "ХИТЛЕР" и вафла "БАРОВЕЦ" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

и естествено трите корейски автомобила: дайхуй, хуйдай и чиКИЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом за имена говорим волга -мацко-която е при нас на подръжка и е номер 1/ако някой прояви интерес ще пусна снимки/година на произв.1962

 

 

Таз Волга да не е пикап?

как пикап,тя печели купи по ретро парадите и конкурсите за елегантност

и в ралита участва ,но за престиж,не може да се бори с Поршетата и Бертонитата естествено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

biser.or-не само уникална ,а и ЕДИНСТВЕНА НЕПОВТОРИМА.Доста трудно и присадихме на Волгата мотор от Газела 2002 130 коня.Отгоре погледнат не можеш да кажеш че не е оригиналния,защото главата е долу горе същата външно и ние сложихме стария капак,карбуратор двукамерен от газ 24 с ретро филтърна кутия отгоре и т. н.Абе специалистите от комисиите по ралитата,не могат да се светнат че не е оригиналния.Дълго време си вървя с оригиналния мотор Мацко,но нали ВСИЧКО ТРЯБВА ДА Е ПО-БЪРЗО ПРИ НАС,оригиналния сега е ремонтиран и консервиран.Най-големия проблем беше свързан с това ,че трябваше да остане с 3-степенната скоростна кутия с горни скорости-ЗА ДА СИ Е АВТЕНТИЧНО.Там бяха едни схеми-/изработиха нов кожух,който го играе и фланец към скоростната кутия по наш чертеж,съединитела ,притискатела и лагера е смесица от Жук и Газ21 и 24,картера на мотора е сериозно преработен ,заради моста и маслената помпа/

Стига че много се отплеснах

абе и Мацко си е един вид бегачка ;) и се наложи и да му слагаме ретро серво от Уазка за да спира и същевременно сервото да се вписва в общия ретро поглед под капака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже, Боже.... а аз си мислех, че знам имена на коли!!!

PS. до bega4kata "оригиналния сега е ремонтиран и консервиран" ...ей, да не го похабите оригиналния мотор. Като се замогна, ще взема да си я купя....тази "тунингована фурия", но само с оригиналния...... :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се намеся и аз :D

Opel Kadett - Цецка, Червеното ламборджини или НЛО (ниско летящ Опел smile021 )

Skoda Fabia - Фиба, Фобия, Фабиана smile156 , колата на мрака (защото много свети)

Renault Megane Scenic - Лигла,Рендето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един авер все ме бъзика, че Октавията ми не била "Лаурин и Клемент", а "Кирил и Методи" :mrgreen: .

 

Иначе съм я кръстил Клементина, респективно от "Лаурин и Клемент". A е момиченце, защото с дизеловия мотор мърка като котарана 8) .

Е туй с "Кирил и Методи" ме разби! .:. (и аз да съм в крак с модата).

А иначе по въпроса Фабияна е най-доброто за Фабията според мен!

Фабияна Икономайзерова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

И аз като някой не вярвам, че колите ни са само ламарини!Щом имат характери и души, значи имат и имена :mrgreen:

Моята съм я кръстил "Белият кон" или понякога също "шкодилак"

Нека всеки който иска да сподели името на всоята шкода ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile004 темата е готина smile159

 

При мен е малко банално - Фабияна, но "познавам" един нисан на име Хорешио, голф - Мемфис и Пежо което отговаря на името Пешо :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.