Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Опрощаване на данъци


kkiosev

Recommended Posts

Колата ми спряна временно от движение 2002г. От 2005г. ми начисляват данък по онажи тъпа наредба , сега ако я предам за скрап на лицинзирана фирма ипредставя бележката в общината ще ми опростят лиданъка начислен след 2005г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спряна от движение, за жалост не значи и снета от отчета в данъчното. Според мен няма да ти опростят данъците - нямат никакво основание да го правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това, ако отидеш да я бракуваш, ще ти искат квитанция за платен данък ;) Тъй че паричките си ги дължиш така или иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бракуване не искат платен данък, а пък спиране от движение не е основание да се спре данъка, поне трябва да се пита веднага след спирането, а иначе аз мойта я бракувах и още дължа данък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.