Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам нов Супърб!


Recommended Posts

Ами двигателя, според мен е доста пъргав!!!

Колата върви перфектно!

Изпробвах всичко по нея!!!!!

Остана ми само една екстра-това да паркира странично почти сама!

Просто не ми остава време!!

Трябва и да се бачка!!

А и сега е едно гадно време, рано се стъмва, постоянно вали дъжд!!!

Купето е много добре обезшумено!

Аз съм с обикновено радио , но звука е перфектен- 8 тонколони, нали се сещате!!!!

Климатроника е безупречен!!

Просто всичко е екстра!

В КАТ Враца ме бъзикаха - сега това хечбек ли е или седан!!

Аз им отговорих: Този въпрос си е за вас!!!!!

Аз ще се возя и ще се радвам!!!!!

Чакам малко по-хубаво време и да съм почивка за да я снимам и да ви я покажа!!

Rosso Brunello Metalic-перлен ефект!!!

Ами събира очички!!!!

Това е колеги, питайте ще отговарям- докато мога!!!

Не ми се сърдете, че съм толкоз бавен в отговорите, но животът ми е суров и удоволствията са малко!

А да се возя в моя SuperB e един прекрасен момент!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
...Чакам малко по-хубаво време и да съм почивка за да я снимам и да ви я покажа!!

Rosso Brunello Metalic-перлен ефект!!!...

UP на темата, щото колега къде са снимките бре. Точим лиги само и така и няма снимки ще стане вече 2 месеца. Искаме да я видим таз smile074 с перления металик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато колегата качи снимки Ви пускам първите снимки на новата придобивка в семейството - аз на колата повече от на же.......... се радвам : Снимките са точно след като я смъкнах от витрината и за съжаление са снимани с ГСМ - тези дни като я измия пускам по-хубави. С две думи - Супърб 2.0 TDI - CR 170к.с. DSG, Елеганс, и почти всички екстри които се предлагат за модела - кожа, шибидах, навигация,18'' джанти и гуми, HHC, подгряване на вс.седалки, предни сензори за паркиране, щори, 3спицов волан със копчета за смяна на скоростите и т.н. :-) Живот и здраве на събора с нея :-)

post-1803-13845307363_thumb.jpg

post-1803-138453073635_thumb.jpg

post-1803-138453073639_thumb.jpg

post-1803-138453073644_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, красавица, евала за чудесния избор, невероятна е и отвън, и отвътре. :smt017 Само....недей я обичай повече от жената, да не ти се наложи по нощИте да лежиш в колата, вместо до жената. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда прекрасно!!!! Този бежов интериор, декоративната лента на таблото, която прилича много на външния цвят - БИЖУ!!! :smt017 smile168 smile159 smile076 smile162

 

Класна кола!!!

 

Карай, радвай й се и безаварийно!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.