Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спешен въпрос за скоростите


mecho_klecho

Recommended Posts

Исмак да знам може ли да завъртя диференцяла на 5степенн скорстна кутия със сухи полуоски тоест да имам 5 задни и една предна

 

Ако може даите и снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може както на сухи така и на мокри полуоски! Лично аз съм го правил този номер със скоростите на гардето :lol::lol: Беше много фън- свалянето, отварянето и качването на кутията и двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може както на сухи така и на мокри полуоски! Лично аз съм го правил този номер със скоростите на гардето :lol::lol: Беше много фън- свалянето, отварянето и качването на кутията и двигателя.

 

Мерси, значи утре ще сваляме скоростната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на междене да не се наредиш с стоповете напред :D

 

Ще видим живот и здраве само да стигнем до там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От друга страна можеш да оставиш дифа така и да сложиш двигателя на задните седалки и да обърнеш кутията със опашката назад :D :mrgreen: :lol:

 

П.П Всъщност ако си сглобил всичко предлагам ти преди това да я пробваш за виене, за превключване на предавките и т.н. Т.е ако кутията се нуждае от нещо да го направиш заедно със обръщането на дифа.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диференцяла вече е завъртян утре качвам скоростната кутия обратно на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да говоря преди всичко да е готово, предполагам че ако няма повече проблеми до седмица ще пусна тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам не е проект за централен мотор - това е доста трудно като изпълнение и обръщането на дифа е най-лесната част... пък и оставаш без задни канапета. НО, нека да не гадаем, ще изчакаме да видим туй чудо на техниката :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах че ще обръщаш дифа нарочно, но поне да те предупредя,че задължително трябва да го пререгулираш спрямо пиньона със пластините. Има опастност освен от виене и от изхабяване на зъбите и дори от чупене на пиньона.

Поне така си мисля де :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.